Je tu jaro – Konec posilovnám, vyraz ven!

Sbohem přeplněné upocené posilovny, sbohem bílá pleti, sbohem zimní špíčky, jde se ven!
Nejen že sportování venku je mnohem větší zábava, která tě nic nestojí, ale je to ideální způsob, kterým můžeš přivítat jaro a dát sbohem zimě!

jaro_venku

Běhání v přírodě vs. běhací pás
Dají se vůbec tyto dvě věci srovnávat? Určitě i ty máš ve svém okolí nějaký ten lesík nebo park, vytáhni mp3, pusť si nějakou veselou rychlou hudbu a skákej přes kaluže, pařezy… Uvidíš, že až se takhle vyskotačíš, bude ti běhací pás připadat jako ta nejnudnější věc na světě. A pokud je nějaká aktivita, která je v posilovně k nenahrazení, pak je to běhání se psem! To je teprve zábava :-)

In-line
Jízda na in-linech je ideální sport, který můžeš provozovat společně s kamarádkami nebo tvým klukem. Nezadýcháš se u něj tak jako při běhu a tak si u něj můžete povídat a blbnout. Navíc je jízda na in-linech k nezaplacení, když bruslíš se svým miláčkem! Vzájemné strkání se, chytání se, padání nebo jen samotná jízda ruku v ruce v kombinaci s jarním vánkem a sluncem v zádech je nezapomenutelný romantický zážitek! ♥

Kolo
Třeba máš jízdu na kole spojenou s nespočet vzpomínkami na dětská léta, kdy jste s kamarádkami trávily v parku celá odpoledne. Jak krásněji přivítat jaro než tím, že vezmeš pár přátel a zajedete si zavzpomínat na místa, kde jste se třeba jako malí scházeli?

To je jen pár příkladů venkovních sportů, jaro s sebou přináší tisíce možností, jak si ho užít, určitě i ty najdeš to, co tě bude bavit. Navíc tím, že začneš venku sportovat, si nejen posílíš kondičku, ale nachytáš i první bronz, co nám sluníčko tento rok nabízí!

Linda

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *