Kam na letní rande

Léto frčí na plné obrátky a ty máš novou známost? Chystáte se na další rande? Je výběr dalšího místa na rande na tobě nebo jen chceš převzít iniciativu, aby si nedejbože nemyslel, že jsi nudná?

Nevíš co vymyslet? Frendka ti poradí.

ruce_laska_par

Trh

Farmářské trhy nejsou jen pro rodiče a pro gastrofily. Jsou ideálním místem pro rande. Takový trh totiž může skvěle nahradit kavárnu nebe restauraci. Jistě, základem je vybrat dobrý a hezký trh. Jít na rande někam na tržnici do haly moc romantické není. Ideální jsou ty v centru měst, poblíž vody, parku, nádvoří, lesa apod. Na trhu můžete ochutnávat kde co, od pečiva, sýrů, po ovoce. Můžete si nakoupit a pak sehnat volnou lavičku a debužírovat. Je to super způsob, jak poznat, co má kdo rád a co komu chutná a o tom přece první rande jsou, ne?

Piknik

S jídlem souvisí i náš druhý tip. Proč se v létě schovávat v barech, kavárnách a restauracích, když je luxusně může nahradit park nebo louka. Udělejte si piknik. Sežeň si proutěný košík, nebo rovnou piknikový koš a naplň ho jídlem a pitím. Pozor: Nezapomeň na deku, tedy pokud nechceš, aby tě tvůj kluk viděl umazanou do trávy a hlíny.

Les

Jsi spíš akčnější typ a na posedávání tě moc neužije? Tak vyrazte do lesa na borůvky. Co k tomu potřebuješ? Sehnat kola, auto nebo třeba zjistit nějaký autobusový nebo vlakový spoj a pak už jen nějakou tu nádobku na borůvky. Sbírat nemusíte jen borůvku. V lese jsou k mání třeba i maliny, ostružiny a když budete máít štěstí i houby. Co pak s tím? Z plodů můžeš ty nebo mamka upéct koláč a donést ho mu ho ochutnat na další rande a s houbami si určitě taky poradíte.

Sport

Les tě neláká? Neva, můžete si společně zasportovat. V létě se nabízí plno možností. Kolo, minigolf, tenis, plavání, badminton, létající talíř a tak bychom mohli pokračovat do nekonečna.

Kino

Pokud se chystáte na rande až večer, vyjděte si do kina. Ale zapomeňte na klasické zastřešené kino. Léto jistí letní kino. Spousta měst v hezkém počasí provozuje letní kino. A přímo parádní je to, že letní kina bývají o hodně levnější než ta klasická. Často jsou dny, kdy bývá úplně zadarmo. Takže to chce jen deku a zbytek nech na osudu. Uvidíš, že na atmosféru venkovního promítání jen tak nezapomeneš.

Sandra

Mohlo by se vám líbit...

1 komentář

  1. Anule napsal:

    super letni rande je na koupalisti, je tam co delat a vidite se v plavkach

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *