Kde najít kluka a čím ho zaujmout?

Tvoje kamarádky už kluky mají a tobě připadá, že už zbyli jen samí tragédi? Klídek, chce to jen změnit přístup. Po světě běhá tolik kluků, že ještě nebudeš vědět, kterého si vybrat.

Čti dál a zjisti, kde partnera hledat a jak ho získat…

Kde ho najít?

Na otázku, kde hledat partnera není jednoznačná odpověď. Jak už bylo psáno výše, po světě jich běhá tolik, že nikdy nevíš, kde na tebe čeká ten pravý.

ruku v ruce

Mezi tradiční místa pro seznámení patří škola, práce, ale nejvíce asi bary a diskotéky. Nejlepší je, když se domluvíte s kámoši, někam spolu vyrazíte a necháš se seznamovat s jejich známými, třeba mezi nimi bude ON. Stejně dobře se ale můžeš seznámit i v kině, při venčení psa nebo třeba při sportování. Zásadní je nehrbit se, dívat se okolo sebe a usmívat se. Uvidíš, že pak to půjde samo.

Jak ho dostat?

Jak získat toho pravého? Zásadní je být vždy připravena, proto nikdy nepodceňuj svou vizáž a dávej si pozor na své chování.

Nikdo nechce chodit s holkou, která plive a mluví jako dlaždič. Buď svá, ale když použiješ při lovu toho pravého ženské zbraně, uděláš jedině dobře.

Kluky samozřejmě zajímá postava. Všem ale není shůry dáno a jen minimum holek má míry 90-60-90. Ovšem každá má na sobě něco hezkého, tak se neboj to podtrhnout dobře padnoucím oblečením.

Kluci taky mají rádi holky, které se o sebe starají, protože se u nich dá předpokládat, že se budou umět postarat i o ně a potažmo o děti a domácnost. Proto dbej na to, jak vypadáš. Pěkný účes a jemné líčení ještě žádné holce neuškodilo, tak proč to nedělat, ne?

Nikam nespěchej

Pořádně si rozmysli, koho vlastně chceš a hlavně nikam nespěchej, přece nechceš jen tak někoho. Jak HO teda najít? Pro někoho mohou být vodítkem, kde najít toho pravého, inspirativní životopisy svatých, pro jiného romantický film z Hollywoodu. Nejlepší příběhy ale píše život sám, proto na hledání příliš netlač, mohla bys taky vypadat jako zouflaka. Přesvědč se sama, že nemá smysl tlačit na pilu. Zeptej se lidí v tvém okolí, jak se s partnery seznámili oni. Určitě se ti potvrdí, že nikdy nevíš…

foto: picjumbo.com

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *