Kde se seznámit s klukem?

Jsi single, ale nechceš? Vidíš okolo sebe všechny ty zamilované páry vodící se za ruce a máš pocit, že pukneš závistí? 

Na závist zapomeň, závistivou holku by stejně nikdo nechtěl.

Seznámit se můžeš v podstatě kdekoli.

seznameni

Přátelé přátel 

Ze statistik vyplývá, že až 25 procent párů se seznámilo díky přátelům. Dej se do řeči se svými kamarády. Každý z nich má jiné přátelé a známé a třeba je napadane, že některý z nich by mohl být vhodným protějškem pro tebe. Neboj se, určitě nebudeš vypadat zoufale.

Ve škole

Říká se sice: „Co je v domě, není po mne.”, ale lásce neporučíš. Jestli ti přijde nerozumné lovit v třídních vodách, je to rozumné, ale nikde není psáno, že nemůžeš lovit v třídě vedlejší nebo třeba na vyšším stupni.

Pokud chodíš na brigádu, porozhlédni se i tam. Třeba tam je někdo, z koho se ti podlamují kolena.

Společný zájem

Lidé, co spolu chodí a žijí by měli mít něco společného. Třeba společný koníček. Proto se zamysli, co tě baví? Chodíš někam do kroužku? Určitě i tam potkáváš mnoho lidí. Není právě mezi nimi ten pravý?

Diskotéky

V pubertě člověk určitě alespoň párkrát zavítá na diskotéku nebo na jinou akci, kde se tancuje. Tanec můe být pěkně svůdný. Vyplatí se počkat na ploužáky a čekat na vyzvání. Pokud někdo nepřijde, zahoď stud a jdi si pro něj. Kluci jsou často pěkní stydlíni anebo peciválové a přesně ti budou za tvou iniciativu jen vlastní.

Prostě kdekoli

Seznámit se můžeš kdekoli, třeba i na ulici nebo v obchodě. Stačí chodit se vzpřímenou hlavou, nechodit s mastnou hlavou a usmívat se. Určitě se dříve nebo později najde někdo, koho tak zaujmeš a dojde k seznámení.

Martina M.
foto: pixabay.com

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *