Kim Kardashian kvůli lásce mění šatník!

Snad každý, kdo alespoň občas zabrousí do stránek bulvárního tisku a alespoň velmi okrajově sleduje dění v britském showbusinessu, zná Kim Kardashian, jednu z nejkrásnějších současných hvězd. Kim má širokou škálu aktivit, jednou z nich je také televizní show nazvaná „Keeping Up With The Kardashians“, týkající se převážně šatníku, stylu, současných trendů, atd.

Její současný partner, další hvězda a rapper Kanye West, si začal Kim pomalu přetvářet k obrazu svému, a začal pěkně od šatníku. Právě v tomto pořadu totiž Kim přemlouval, aby vyhodila veškeré své současné oblečení a nahrazoval jej jinými značkami, modely a kombinacemi. A Kim z toho z počátku rozhodně nadšená nebyla….. Ale když to chce Kanye…)

Tento americký rapper, který je nejen zpěvák a rapper, ale také producent a herec, se narodil v roce 1977 v Chicagu, je velmi úspěšný, za dosavadní 4 alba, která vydal (2004 The Collegue Dropout, 2005 La Registration, 2007 Graduation a zatím poslední v roce 2008 pod názvem 808s & Heartbreak), mu vynesla nespočet ocenění a uznání kritiky, například 18 cen Grammy. Jeho nové album se očekává v září letošního roku, nahrávat ho bude ve vlastním studiu GOOD MUSIC.

A protože je Kanye známý nejen svým osobitým hudebním stylem, ale také vkusem při výběru partnerek, Kim si je toho vědoma a začala i experimentovat. Nutno dodat, že Kim to velmi slušelo a i sama musela uznat, že Kanye o módě něco ví a má styl. Jak její olivové šaty, tak i dlouhé černé šaty pracovaly s rafinovaným výstřihem, který zdůrazňuje krásu postavy této mladé hvězdy.

Kim se vůbec v poslední době snaží být co nejvíce přitažlivá pro Kanye, změnila styl a byla v poslední době již spatřena s kousky, které by si dříve rozhodně neoblékla.

A když vyrazí do společnosti Kanye s Kim současně, oblékají se tak, aby se barevně sladili a doplňovali. Každopádně budeme tento hezký pár dále sledovat a třeba se dočkáme nějakých dalších překvapení.

Smokey

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *