Konec prázdnin je tu, co takhle jít ještě do kina?

Srpen a spolu s ním i prázdniny se chýlí ke konci a byla by škoda je promarnit nicneděláním. V kině je spousta nových filmů, které tě určitě budou bavit. Stačí se jen rozmyslet s kým půjdeš a samozřejmě na co. Tady je malý výběr…

Sex Tape – film vhodný na návštěvu s kámoškou i tvým klukem, rodiče ale rozhodně nech doma.

Když se Jay (Jason Segel – Marshall z kultovního seriálu Jak jsem potkal vaší matku) a Annie (Cameron Diaz) poprvé poznali, byly jejich vzájemné city opravdu velice silné – ale o deset let a dvě děti později by jejich láska potřebovala poněkud povzbudit. Aby obnovili svou vášeň, rozhodli se natočit si video, ve kterém během nepřerušeného tříhodinového natáčení vyzkoušejí všechny pozice z knihy o sexu. Jenže jak už tomu bývá, video se dostalo tam, kam by se dostat nemělo.

popcornFakjů pane učiteli – když už se blíží škola, co takhle si navodit školní atmosféru.

Zeki Müller nemá na vybranou. Někdo totiž postavil školní tělocvičnu přímo nad jeho penězi. Tedy nad místem se zakopanými ukradenými penězi, které tam pro něj ukryla jeho přítelkyně. A tak, aby se po propuštění z basy dostal ke své kořisti, musí se vydávat za suplujícího učitele na Götheho gymnáziu, čímž vznikne už tak sužovanému vzdělávacímu systému další problém, protože od toho okamžiku zaměstnává nejbláznivějšího učitele všech dob. Film je komedie, která tě bude určitě bavit.

Zoran, můj synovec idiot – italská komedie, na kterou můžeš klidně zajít s mamkou

Komedie vypráví o cynickém Italovi Paolovi, který se od rána do rána nalévá vínem a během pauz sleduje svoji bývalou ženu. Jednoho dne zdědí šestnáctiletého synovce Zorana, což strýčkovi značně zkomplikuje život.

Sledovala jsi jako malá ráda akční želvičky, které mají rády pizzu a s šátky kolem čela?

Ano, správně, řeč je o Želvy Ninja– film, který bude bavit i kluky. Město New York zoufale potřebuje hrdiny. Ovládá ho totiž strach a všehoschopný Trhač, jehož pozice vládce podsvětí je zcela neotřesitelná, dokud se v městské kanalizaci vinou nepodařeného genetického experimentu neobjeví čtyři bojovníci v krunýři a s mimořádnými schopnostmi.

Pokud máš ráda Woodyho Allena, pak musíš povinně do kina, kde se hraje jeho nová komedie s názvem Kouzlo měsíčního svitu.

Děj se odehrává ve 20-tých letech minulého století ve Francii. Mladý Angličan přijde do oblasti Cote d’Azur odhalit podvodníky. Do cesty se mu připlete tajemná a krásná podvodnice, do které se “detektiv” bezhlavě zamiluje.

Sandra Š.
foto: freedigitalphoto.net

Mohlo by se vám líbit...

2 komentářů

  1. Lucík napsal:

    Včera jsem byla na Fakjů pane učiteli,jeden z nejlepších filmů,co jsem viděla :D. Fakt sranda jak něco,určitě si to stáhnu,až se bude dát a podívám se znova :D. Doporučuju ;).

  2. kaja napsal:

    Sex tape byl boží, doporučuju!! fakt sranda :-)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *