Který výstřih komu?

Kluci a muži jakéhokoliv věku sice říkají, že dívky by měly být tajemné a nechávat své tělo zahalené, aby měli co objevovat, ale nebudeme si přeci vůbec nalhávat, že by tohle měla být pravda, protože který kluk/muž se ubrání pohledu na „trochu“ hlubší výstřih? Správně, žádný. A co si budeme povídat, nám to lichotí – ostatně kvůli nim si ty výstřihy také bereme, že?

Málokterá z nás ale ví, že pro každý typ postavy se hodí jiný výstřih, proto se vaše drahá Frendka rozhodla, že vám trochu poradí.

Lodičkový
Sotva znatelný výstřih (víceméně jen lehce vykrojený) patří dívkám, která mají úzká ramena a malá prsa, protože přesně kopíruje linii klíčních kostí a opticky tak vaše malé hrudníčky rozšíří.

Hranatý
Přesným opakem lodičkového je výstřih hranatý, který slouží především dívkám, které mají široká ramena a větší prsa, jelikož vedle velkého (ale ne hlubokého) výstřihu ramena i prsa působí drobněji a vám to tak vykouzlí vyrovnanější proporce.

Kulatý
Zlatá střední cesta, po které sáhnete, když už prostě nevíte co by. Ať už jste plnějších tvarů nebo by se na vás gram tuku hledat pod lupou, kulatých výstřihem prostě nic nezkazíte.

Véčko
Jeden z nejtypičtějších výstřihů je zároveň i jedním z nejlichotivějších, jelikož se hodí pro každého – prodlouží krk, s trochu hlubším i jamku mezi prsy a vy budete zbraně hromadného ničení!

Anička S.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *