Kudrnatá Ella již brzy v ČR

Doba festivalů se blíží a díky tomu se budeme moct těšit na spoustu hvězd. Většinou se na fesťáky dostanou spíše ti vysloužilejší umělci, letos to ale vypadá jinak.

Taky už jsi na hudební scéně postřehla kudrnatou dívku, která svým hlasem připomíná Adele nebo Amy Winehouse? Správně, jedná se Ellu Eyre.

ella eyreTato britská zpěvačka ještě sice nevydala celosvětové známé hity, ale první nemalé úspěchy již má za sebou.

Určitě jsi už slyšela její debutový singl “Deeper”, nebo nový singl “If I Go”! A pokud ne, tak jsi ji ale stoprocentně slyšela se skupinou Rudimental, kde nazpívala vokály u její nejslavnější písně Waiting All Night.

Ella vystoupí v Praze na festivalu United Islands, který se po loňském exilu na Ladronce pravděpodobně vrátí do centra Prahy. Hned dvě pódia z osmi by dokonce měla stát v Kinského zahradě. „Chceme přestěhovat hlavní stage ze Střeleckého ostrova do Kinského zahrady, kterou považujeme za nádherné místo, ideální pro tento účel, a věříme, že nám s tím pomůžou i diváci,“ vysvětluje producent festivalu David Gaydečka. Na tomto místě se však akce bude konat teprve když se organizátorům podaří vybrat 1.6 milionu korun. Tyto peníze by měly posloužit k otevření nové scény v Kinského zahradě pro hlavní hvězdy  večera.

Co ty na to, chtěla bys vidět Ellu live? Na jaký festival se vlastně chystáš? Svěř se v diskuzi. :-)

Martina M.
foto: Christopher William Adach

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *