Lednové filmové novinky

Ani v novém roce frendka nezapomněla na to, co se právě děje v kinech. Tentokrát to nejsou moc komedie, ale na plátnech se to jen hemží slavnými a krásnými herci a filmy podle skutečných událostí. Na co se tedy můžeš těšit?

Doslova světovou senzaci vyvolal ve světě skandál v jedné škole ve Francii, kde se 17 dívek rozhodlo, že si pořídí dítě. Právě film 17 dívek je o oněch znuděných gymnazistkách, které se pustily do tak bláznivého počinu. Film není moc pro kluky, protože pak by si o nás mysleli, že jsme pěkné slepice, ale s kámoškou nebo mamkou na něj určitě zajdi.

kinoZatím snad jediná česká komedie, která v letošním roce šla do kin, je film Něžné vlny. Film vypráví o nesmělém, sympatickém Vojtovi,, jehož rodina je pěkně praštěná. Cholerický tatínek, který kdysi nepřeplaval kanál La Manche, z něj chce mít závodního plavce a milující maminka, bývalá hvězda dětské lední revue, vidí v synovi talentovaného pianistu. Jenže Vojta má docela jiné priority – především rusovlasou spolužačku Elu. V hlavní roli krásná Lucie Štefková, o které určitě ještě hodně uslyšíme.

Georgie Cloney, Matt Damon nebo Cate Blanchet hrají ve válečném filmu Památkáři, který je jak jinak než podle skutečné historie. Film vypráví o největším lovu pokladů v historii. Památkáři jsou méně známou vojenskou jednotkou, která působila během světové války. Jejím úkolem bylo najít, zachránit a vrátit evropské umělecké poklady, které naloupili nacisté v jimi obsazených zemích. Opravdu zajímavá podívaná.

Fanynky Leonarda DiCapria a Matthew McConaugheya musí na filmík Vlk z Wall Street, film je opět podle skutečné události a skvělá podávaná je zaručena. Ve filmu se vypráví příběh makléře Jordana Belforta, který v 90. letech 20. století založil úspěšnou společnost Stratton Oakmont. Pokud nevíš, na jaký film jít na rande s klukem, pak tímhle snímkem nic nezkazíš.

Na co zajdeš ty?

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *