Letní akce

K létu a rozžhaveným ulicím neodlučitelně patří veškeré druhy večírků, oslav a koncertů, které se v průběhu měsíců července a srpna odehrávají po celé České republice, Frendka se proto rozhodla vybrat vám alespoň pár těch hlavních, které byste neměly v žádném případě propásnout.

1. Rock for people (3.7. – 6.7. Hradec Králové)
Snad úplně nejznámější festival v celé naší malé zemičce, na který se pravidelně sjíždějí stovky lidí. Letošní rok se koná už 18. ročník a představí vám takové hvězdy, jako jsou například Prodigy, Pete Doherty, Skrillex, Aneta Langerová, Mandrage, Support lesbiens, Tomáš Klus a spousta dalších.
Pro bližší informace zajděte na: http://www.rockforpeople.cz/

2. České hrady (Průběžně celé léto)
Tento festival je víceméně „pojízdný“, jelikož nemá jen jedno určité místo, nýbrž se přesouvá z místa na místo po českých a moravských hradech a zámcích, čímž zároveň dostává lidem do hlavy něco málo z kulturních památek. Účinkujícími jsou například Ewa Farna, Chinaski, Horkýže slíže, Mandrage, Nightwork, UDG, Vypsaná fixa.
Pro bližší informace zajděte na: http://www.ceskehrady.cz/

3. Sázava fest ( 2. – 5. srpna, Benešov)
Další z nejnavštěvovanějších a největších festivalů v ČR letos pořádá již desátý ročník, který jako tradičně slibuje nabitý program. Ze zahraničních hvězd uslyšíte třeba Katarínu Knechtovou, Chrise Sadlera, Skindred nebo Kaiser Chiefs, z českých pak vycházející hvězda Gábina Gunčíková, Charlie straight, Koblížci, Rybičky 48, Sto zvířat, Xindl X.
Pro bližší informace zajděte na: http://sazavafest.cz/

Anička S.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *