Letní brigáda? Žádný problém!

 

Peníze se hodí vždycky, to je jasný, na tom se shodneme všechny :).  Bitcoiny už jsme tu řešili několikrát, ale teď konečně jsou dostupné pro každou z vás. Už nemusíte nic instalovat, někam něco posílat, něco řešit. Stačí pouze zadat email a heslo a vše důležité vám přijde do emailu. Takže opravdu bez jakýchkoliv starostí. Za 24 hodin už můžeš začít vydělávat. Prostě brigáda, o které se každému zdá. Z pohodlí domova nebo přes mobil a než bude léto, tak máš na nové hadříky.  Tuhle službu udělali právě pro ty, kteří nechtějí nebo nemohou nic instalovat do počítače, ale také si chtějí vydělat. Až si naspoříš víc než 500 Kč, tak ti peníze pošlou buď poštou, nebo na účet, to už je na tobě.

 

Takže postupuj podle tohoto návodu a za chvíli máš hotovo.

1) Klikni na tento odkaz: http://www.btcpay.cz/register/

2) Vyplň jméno, pod kterým se budeš přihlašovat.

3) Vyplň email, na který ti přijdou informace a adresa peněženky.

4) Vyplň heslo, kterým se budeš přihlašovat a ještě jednou ho zopakuj (to aby ses třeba neupsala a pak se nedostala do peněženky)

5) Do 24 hodin ti přijde email s instrukcemi a adresou tvé bitcoinové peněženky.

No a pak už stačí jen kouknout do sekce bitcoiny zdarma a začít vydělávat.

 

Nezapomeň to říct i kámoškám, abyste pak mohly na koupališti machrovat v nových plavkách všechny :) .

Čím dříve začneš tím lépe, připravujeme pro vás soutěž, u které bude podmínkou mít právě tuto bitcoinovou peněženku, takže do toho.

 

Mohlo by se vám líbit...

3 komentářů

  1. Zuzina napsal:

    Ahoj, ještě jsem vydělávat nezačala, protože mi to přijde divné. Kdo tohle vymyslel? A proč? Není to nějaká bouda? Vždyť kdo by posílal pravé peníze někomu cizímu, jen když roztočí ruletu? Zdá se mi to divné, a navíc by mi to naši asi ani nedovolili.

  2. admin napsal:

    Ahoj Janino, nejlepší jsou všechny ty co jsou na té stránce bitcoiny zdarma. kombinací všech si můžeš vydělat nejrychleji. Jsou i další stránky, ale tam není výdělek tak velký a hlavně není ověřeno, že ti bitcoiny pošlou. Ahoj a hodně štěstí při sbírání bitcoinů :).

  3. janina napsal:

    Ahoj, tak jsem si to založila podle toho návodu a chci se zeptat jaká ta stránka je nejlepší když chci zdarma něco získat? díky Janina

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *