Líbí se ti kluk tvé kamarádky?

Je to jedno velké dilema. Na jednu stranu si hlavou v oblacích a v břiše ti poletují motýlci, na druhou máš strašlivé výčitky, zmatek v hlavě a především v srdci.

Zamilovat se do kluka nejlepší kamarádky, zkrátka nebývá nikdy jednoduché. Nechceš ublížit kamarádce, ale sama nevíš, jak dlouho udržíš své city na uzdě? Někdy máš neodbytnou potřebu jít s pravdou ven, ale bojíš se, že se ti ON vysměje? A i kdyby tvé city opětoval, jak dál?

Je načase udělat si pořádek v tvých prioritách. Jak moc „dobrá“ je tvá kamarádka? Jak moc si vážíš jejího přátelství? A co on: Nejde jen o dočasné poblouznění? Jak moc dobře ho vlastně znáš? Nezamilovala ses jen do jeho krásných očí a play-boyského vzhledu? A pokud jsi doopravdy zamilovaná, stojí ti za obětování tvého přátelství s přítelkyní?

kamaradky_telefon

Co je pro tebe důležitější? Láska, která, jak je známo, snadno pomíjí nebo přátelství, které může tato „zrada“ zruinovat? Tolik otázek! Není od věci představit si sama sebe na jejím místě. Je totiž dost možné, že pokud se rozhodneš pro NĚHO, můžeš se za nějaký čas snadno ocitnout ve stejné situaci, v jaké je teď tvoje kamarádka:-)

Zkrátka: Z této situace nemůžete odejít šťastni všichni tři. Někdy pomůže se s tímto problémem někomu svěřit, ale dej si pozor komu! Pokud jde o takovou „perličku“, jako je toto tajemství, pak i stěny mají uši! Zvlášť pokud ON, ONA i TY chodíte do stejné školy, nedej bože třídy! Pak je téměř nemožné, udržet své city v tajnosti, i kdyby ses snažila sebevíc.

Pokud si se rozhodla pro něho a „vyšlo to“, hlavně nebuďte naivní a nevěřte tomu, že udržíte svůj vztah v tajnosti. Nejlepší bude, říct to tvé kamarádce co nejdřív. Buďte tolerantní a citliví a počítejte s tím, že bude potřebovat nějaký čas na to, to vstřebat.

Láska bývá zkrátka nevyzpytatelná. Občas se prostě stává, že se zamilujeme do toho nepravého, ale chybami se člověk učí a za pár let se tomu všemu třeba i všichni tři společně zasmějete:-).
Hodně štěstí!

Linda

Mohlo by se vám líbit...

1 komentář

  1. Kacka napsal:

    Ahoj holky, chtěla bych poradit. Asi jsem zamilovana do kluka moji nej kamošky……………. co mám dělat? Pořád chcou, abych s nima chodila ven ale já nemůžu, jsem vždycky rudá jak rak a jsem z něho hotová! Jak z toho ven?Co mám dělat!!!!!!! Nechci o ni ani o něj přijít.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *