Limonády od Fakeera nepřehlédnete

Také ti rodiče neustále říkají, že máš dodržovat pitný režim? To už teď není žádný problém… Jasně, nejlepší je pít vodu, ale tu přece nejde pít pořád. Občas je potřeba osladit si život, nemyslíš?

Čím teda pravidelně doplňovat pitný režim?

Český výrobce energetického nápoje s nezaměnitelnou lahví FAKEER rozšiřuje své produktové portfolio a vstupuje na trh sycených limonád. Novou řadu nápojů FAKEER DRINKS přináší opět ve svém originálním a nezaměnitelném balení lahve ve tvaru zdviženého prostředníčku.

fakeer limonady black

Tvoří ji tři nejoblíbenější příchutě – pomeranč, citron a malina. Ty jsou od sebe snadno rozlišitelné díky použitým neonovým barvám lahví – oranžová (ORANGE DRINK), transparentní žlutozelená (LEMON DRINK) a transparentní růžová (RASPBERRY DRINK). Limonády neobsahují kofein ani žádné jiné stimulanty a zároveň je zde snížena jejich kalorická hodnota tím, že je cukr částečně nahrazen přírodním sladidlem pocházejícím z rostliny Stevia.

Žádná chemie, žádná barviva!

Rodičům se nelíbí, že piješ tak barevné limonády? Neboj, argumentovat můžeš tím, že FAKKER limonády neobsahují žádnou chemču, tedy žádná umělá sladidla a nebezpečná chemická barviva. Dej jim ochutnat, ať se přesvědčí, že tyhle limonády fakticky stojí za to! :-)

Jak FAKEER DRINKS pít? 

No přece nejlépe nachlazené!

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *