Malá prsa – nevýhoda?

Ano, i malá prsa mají své výhody a spousta kluků je upřednostňuje. Hodně holek s velkými prsy by okamžitě vyměnily. Mají totiž spoustu výhod. Jakých?

V obchodech máš možnost obrovského výběru, můžeš si obléct cokoli se ti zamane, do všeho se vejdeš. Při pohybu tě nic nebolí a můžeš dělat prakticky jakýkoliv sport. Kluci se ti budou alespoň někdy koukat do očí, a ne jen o patro níž.  Dokonce si můžeš dovolit chodit bez podprsenky!

Nechceš chodit bez podprsenky a nevíš, jak poprsí opticky zvětšit?

Nejlepší podprsenka pro malá prsa je push-upka, ta dokáže divy! Dokáže zvětšit prsa o jedno číslo košíčku a o mnoho tvoje sebevědomí. Pokud chceš prsa zvětšit i pocitově, pak se neboj odvážných křiklavých barev a různého vyšívání.

Co se týče oblečení, tak se nehodí moc výstřihy do véčka, naopak lodičkové výstřihy jsou super. Můžeš si dovolit nosit roláky a v létě nos klidně i tílka s tenounkýma ramínkama. Bude to sexy.

Můžeš nosit křiklavé barvy a všelijaké vzory. Problémem v tvém případě nebudou ani volánky a nejrůznější nabírané střihy. Hodně v módě jsou dnes vestičky a svetříky do půli zad. Využij toho a utíkej si je koupit, ty ti taky pomohou zvětšit objem. Můžeš odpoutat pozornost od malých prs pomocí pásků, které můžeš nosit v pase a pouze na bocích.

V Bankoku se před časem objevily nabídky jednoho masážního salonu, tam nabízeli několika denní, údajně sto let starou techniku, díky které se prsa zvětší o 2-10 cm. Masáž spočívá v hnětení a maximálně pleskání některých partií. Proces je mírně bolestivý a cílem je přesunout tuk z míst, kde ho není potřeba na místo, kde ho ženy chtějí. :-)

Tak co holky, budete chtít podstoupit bolestivou proceduru raději, než byste se smířily s malými prsy, které se i tak líbí spoustě lidem?


Astratex.cz - Dámské spodní prádlo za skvělé ceny

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *