Malá prsa nejsou tragédie

Zatímco u tvé kámošky to vypadá tak, že do místnosti vchází nejdřív její ňadra, pak dlouho dlouho nic a až poté ona, tvoje prsa aby hledali mikroskopem? Nevěš hlavu, malá prsa rozhodně nejsou důvodem k nízkému sebevědomí!

Tak předně: je ti -náct a prsa ti téměř určitě ještě narostou. A i kdyby náhodou ne, většině kluků se stejně velká prsa příliš nelíbí. Zkus to brát pozitivně. S velkými přednostmi holka nic neudělá, nijak je nezamaskuje ani neschová, menší prostě nebudou. Z malých ňader se naopak snadno udělají větší, stačí si opatřit push-upku.

Vycpanou podprsenku koupíš v každém marketu, poprvé bys ji ale měla radši vybrat v obchodě se spodním prádlem. Neboj se požádat o pomoc prodavačku, není to žádný trapas, i dospělé ženské se někdy při výběru podprsenky spletou. Se zvětšovacím efektem to nepřeháněj – spolužáky by tvůj nárůst ňader o tři čísla přes noc určitě nenechal chladnými a museli by ho komentovat.

Velikost prsou se dá samozřejmě řešit i plastickou operací, na tu však můžeš jít až jako dospělá. Být tebou, tak ale toto rozhodnutí nechám ještě dlouho po osmnáctinách zrát, to, co se ti líbí ve dvaceti, nemusí se ti líbit o deset let později.

Máš push-up podprsenku a stále nejsi spokojená? Tak tady je pár pozitiv: s malými ňadry se lépe vybírá oblečení, na menší prsa prostě lépe padne. S menšími prsy se lépe sportuje, v případě potřeby můžeš v klidu mezi lidi i bez podprsenky… Naopak holky s velkými ňadry mívají v dospělosti zdravotní problémy – váha prsou zatěžuje páteř a ženy pak bolí záda.

Velká prsa navíc už dávno neletí. Rozhlédni se po světě celebrit – tytam jsou doby, kdy všechny holky chtěly vypadat jako Pamela Anderson. Taková Kate Moss, Keira Knightley či Milla Jovovich  si rozhodně nemůžou na nezájem mužů stěžovat, a to jsou téměř ploché, tak proč bys měla kvůli malým ňadrům smutnit ty?!

Anička

 

 

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *