Miluješ kosmetiku a dokonalé nehty a vlasy? Nenech si ujít FOR BEAUTY

Veletrh krásy FOR BEAUTY je letos jediným veletrhem ve svém oboru u nás a navštívit ho budeš moct 8.–9. října na výstavišti PVA EXPO PRAHA v Letňanech.

Tradiční veletrh FOR BEAUTY je zaměřen na nehtovou modeláž, manikúru, pedikúru, kosmetiku, péči o vlasy a zdravý životní styl. Pestrá škála vystavovatelů ti představí aktuální trendy v těchto oborech a odborníci ti během bezplatných konzultací nabídnou výběr toho nej přesně pro tebe! Většinu výrobků zde pořídíš s veletržními slevami. 

veletrh kosmetiky_for beauty

Ohledně vlasů ti rád osobně poradí známý kadeřník Tomáš Arsov. Vývojářka kosmetiky Lenka Průšová ti odtajní důležité tipy a triky v péči o pleť a školitelky značky OPI ti prozradí jak na domácí bezchybnou manikúru s dlouhodržícími laky na nehty. Bohyně barev Nikola Pavlíčková představí novou kolekci barev na vlasy Colour by Nikola a pokud toužíš po extravagantní hřívě, ráda ti zodpoví jakékoliv dotazy.

Hlavní partner veletrhu Make-Up Institute Prague si připravil na podzimní FOR BEAUTY neotřelou show na kontroverzní téma Drag Queen makeup. Show si budeš moct vychutnat v pátek i v sobotu přímo v expozici Institutu. Veletrh  letos nabídne návštěvnicím také velmi žádaný speciální make-up point, ve kterém se můžeš nechat zdarma nalíčit úspěšnými absolventkami právě z Make-Up Institute Prague, školy s evropským renomé. 

Atraktivní budou i prestižní soutěže. Určitě tě nadchne Make-Up Mistrovství ČR 2021 na téma City lights. Módní stylista Kája Pavlíček ti pomůže s výběrem podzimního i zimního outfitu a v rámci jeho kulturního bloku Krásy podzimu uvidíš módní přehlídku s vítězi a finalisty prestižní soutěže Muž roku 2021.

Aktuální informace ohledně doprovodného programu jsou průběžně zveřejňovány na www.veletrhkosmetiky.cz, tak se tam mrkni a nenech si nic ujít.

 

 

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *