Moderní chuť v praktickém balení. Zapoj se do soutěže o balíčky tyčinek Fit!

Soutěž byla ukončena.

Výherci již byli informováni e-mailem. Gratulujeme!

 Všem soutěžícím děkujeme za účast v soutěži!

 

Česká společnost ÚSOVSKO FOOD Klopina přináší na náš trh široké portfolio chutných müsli tyčinek značky Fit. Jsou vyrobeny z těch nejkvalitnějších surovin, v souladu s požadavky moderní výživy, vyváženého jídelníčku a aktivního životního stylu. Vybrat si můžeš mezi klasickými ovocnými müsli tyčinkami Fit, které jsou k dispozici i v bio variantě, v nabídce najdeš i müsli tyčinky Fit fruit s bohatou ovocnou chutí, Fit fruitík, který je primárně určen dětem či bezlepkové tyčinky Fit go. Ochutnat můžeš také novinky v duchu posledních trendů – tyčinky Fit PROTEIN nebo müsli tyčinky Fit SMOOTHIE obsahující více jak 80% podíl ovocné a zeleninové složky v jedné tyčince. 

Ve skvělého průvodce pro aktivní jaro plné sportovních a cestovatelských výzev se promění müsli tyčinky Fit Challenger. Mají vysoký obsah zdraví prospěšné vlákniny,  najdeme v nich cenné vitamíny, minerály i stopové prvky. Jsou výbornou zásobárnou postupně se uvolňující energie, kterou oceníš před výkonem i při následné regeneraci sil. 

fit challengerV nabídce jsou 4 různé příchutě: Fit Challenger ořech, brusinka & malina, banán v kakaové polevě a Fit Challenger čokoláda. Ráda bys některou z nich ochutnala?

Najdi správnou odpověď na soutěžní otázku a třeba se na tebe usměje štěstí a staneš se jedním z výherců dárkového balíčku müsli tyčinek Fit…

Jak dlouho společnost ÚSOVSKO působí na našem trhu? 
a) od roku 1989
b) od roku 1991
c) od roku 1995

Nápovědu a další informace najdeš na: www.fit.eu a www.tycinkafit.cz.

Svou odpověď zašli na soutez@netwebs.cz.

Soutěž probíhá od 6. do 12. 7. 2019.

Výherci se stanou 50., 100. a 150. správně odpovídající soutěžící.  Výherci budou informováni e-mailem. Výhra bude po dohodě předána osobně, nebo zaslána poštou. logo_usovsko_challenger

Pravidla soutěže.

Sponzorem soutěže je ÚSOVSKO FOOD s.r.o.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *