Musíš být na Silvestra doma? Co dělat?

Nemůžeš slavit Silvestra s kámoši někde venku? Musíš být s rodiči doma a na Silvestr podle svých představ (mejdan, nějaký ten alkohol a půlnoční líbačka pod ohňostrojem) máš zapomenout? Co dělat?

Frendka pro tebe má pár tipů, jak zahnat nudu a nemuset se koukat na trapné televizní estrády.

Je na tom nějaká tvoje kámoška stejně? Pozvi si ji domů. Vaši určitě nebudou mít nic proti, než abys jim zničila svými nakvašenými pohledy Silvestra, budou shovívavější něž jindy a určitě ti to dovolí. Co budete dělat? Pustíte si nějaký filmík, přečtete časáky, nebo prostě celou noc prokecáte. Třeba Vám vaši dovolí usrknout trochu toho alkoholu. :-)

Pokud žádnou kámošku neseženeš, neklesej na mysli. Vždyť na netu se toho dá dělat tolik. Můžeš si hrát se svými fotkami a udělat si foto koláž, můžeš projít facebookové stránky všem známým. Nebo můžeš chatovat s ostatními, co budou podobně jako ty doma.

Hraješ ráda společenské hry? Pak hraj s vašima hry. Přenes se přes to, že to jsou vaši a vyzvi je na herní souboj. Je jedno, jakou hru vybereš, klidně i pexeso – alespoň zavzpomínáš na dětství. Určitě se nasmějete a zaženete spoustu času.

Když nebudeš chtít trávit čas s vašima, tak se zavři do pokojíčku a udělej si večer pro sebe. Nalakuj si nehty, udělej si pleťovou masku, zkus nové líčení, vyzkoušej všechno oblečení a zkus jednotlivé kousky různě kombinovat. K tomu všemu si pusť hudbu – nezapomeň, že na Silvestra se toleruje i hlasitější volume.

  • Ať budeš Silvestr trávit jakkoli, hlavně vstupuj do nového roku pozitivně a s úsměvem!

PF2020

Šťastný nový rok!

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *