Na co se zaměřit při výběru barových židlí?

Pokud se vám zdá, že vaše interiérové prostory působí již dlouhou dobu tak nějak stereotypně, možná je ten nejvyšší čas na nápravu. Je důležité rozmyslet, jakou případnou změnou by tvář vaší domácnosti měla projít. Obvykle vystačí maličkosti. Ano, i drobnosti dokážou totiž udělat velké věci – tak například bar a barové židle.

barove zidle

Bary již dávno nejsou výsadou pouze zábavních podniků a diskoték. Stále častěji se s nimi můžeme setkávat i v oblasti privátního bydlení. Líbí-li se vám tento styl, nic vám nebrání v realizaci.

Nyní se zaměříme na barové židle, které představují nepostradatelné doplňky většiny barových pultů. Pokud se rozhodnete k jejich koupi, měli byste vědět, jak správně postupovat!

Pozor na kontraproduktivitu

V prvé řadě je nutné vycházet z požadavku vzájemného stylového a designového propojení. Jinými slovy to znamená, že veškeré jak už účelové, tak i dekorační prvky v okolí baru by měly ladit. Zapomeňte na kontraproduktivitu. Je důležitá shoda nejen v samotném stylu, ale i barvě – nikdo však netvrdí, že nelze využít na první pohled protichůdné barevné sladění.

Pozor na velikost barových židlí

Velice důležitým aspektem je rovněž velikost barových židlí. Tu je nutné volit jednak s přihlédnutím k prostorovým možnostem místnosti, kde je bar umístěný, ale rovněž také v závislosti na výšce baru – ano výška barové židle je vůbec jedním z nejdůležitějších parametrů při výběru.

Kvalitní materiály a jejich kombinace

Především potom životnost barových židlí a vaši celkovou spokojenost bude určovat materiál, pro který se rozhodnete. V dnešní době se standardně jedná o plast, který je však spíše na ústupu, dále potom o dřevo a kov, který zažívá zvýšený boom.

A kde barové židle zakoupit, kde mají dostatečný sortiment? Není nutné nikam chodit – vše vyřídíte za pár minut na eshopu hawaj.cz, který se již postará o vaši maximální spokojenost!

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *