Nauč se pár triků jak vypadat božsky

Dokonale vypadající herečky a modelky se na nás dnes a denně smějí z reklam a plakátů a když se pak podíváme do zrcadla, je nám spíše k pláči než do smíchu. Jak je možné, že slavné osobnosti vypadají tak dokonale? Přesně takhle můžeš vypadat i ty, stačí si osvojit pár triků.

Nejdříve je dobré si uvědomit, že než se slavné celebrity dostanou do společnosti, stráví až několik hodin u kadeřnic a kosmetiček. A když se fotí do časopisů nebo reklam, postarají se o jejich proměnu k dokonalosti fotografové a speciální programy. Důkazem toho budiž to, že občas do bulváru proniknou šílené fotky strašně vypadajících celebrit. Prostě nikdo není dokonalý,

Je fakt, že hvězdy často chodí na nejrůznější procedury, na které normální holka jako ty nemá prašule. Leccos ale jde napodobit.

Samozřejmostí je, že se o sebe musíš starat. Měla bys hodně pít, aby tvoje pleť vypadala přirozeně a zdravě. Zdravě jíst, abys tělu dodala všechno, co potřebuje a taky cvičit, aby ses cítila dobře a neměla silnou nadváhu.

K tomu všemu by sis měla osvojit tyto triky.

Dej lesklé pleti pápá

Jen málokdo má v pubertě hezkou pleť. Typičtější je spíš mastná pleť posetá akné a pupínky. To je potřeba dlouhodobě řešit, zdravou stravou, správným čištěním pleti a používáním sér a krémů. Jsou ale dny, kdy si pleť nedá pokoj a leskne se a leskne a to se většinou moc nehodí. Existuje ale jeden trik. Kup si deodorant bez parfemace a potři si tím pleť. Lesk bude ten tam.

liceni

Když je potřeba schovat nosík

Když nejsi spojená se svým nosem. Například když je trochu křivý, dlouhý nebo prostě moc výrazný, je třeba od něj odklonit pozornost. Správně stínuj. Dělá se to tak, že uděláš tmavší proužky a vepředu jeden tenký. Make-up pěkně zpracuj a je to. Taková blbost a jaké to dělá divy, co?

Na nenápadné oči nenápadně

Jen málokterá holka má hezké a velké oči jako barbie. Pokud ti přijde, že tvoje oči a pohled nejsou moc výrazné, stačí za pomocí světlých tónů stínů zesvětlit vnitřní kousky očí. Díky tomu budou očka výraznější a jasnější.

  • Když budeš používat tyto malé finty, určitě budeš spokojená. K tomu se nauč pěkně líčit – chce to jen trochu cviku a je to. Co když tě trápí nějaký ten špíček a u některého oblečení to vypadá fakt divně? V tom případě se můžeš spolehnout na stahující spodní prádlo. Na denní nošení to úplně není, ale čas od času – proč ne?

Sandra Š.
foto: freedigitalphotos.net

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *