Nejčastější vánoční dárek? Tablet.

Letošní Vánoce jsou úspěšně za námi a zřejmě nejvíce zaujal jako dárek pro teenagery, tablet. Čím je vlastně tak zajímavý?

Frendka zjišťovala bližší informace a tady jsou.

Je výborným prohlížečem díky obrovské obrazovce. Můžeš na něm ukazovat svoje fotky, které jsou snadno dostupné a krásně viditelné. Slabší stránkou je např. kopírování textu, které trvá delší dobu. Při stažené aplikaci pro čtení na něm můžeš číst knihy, články, zkrátka veškeré elektronické dokumenty.

Co snad nejvíce oceníš, je, že na něm lze koukat na video nebo hrát hry. Skvělá možnost, jak si zkrátit dlouhé chvíle při cestování. V žádném případě však nenahradí notebook nebo počítač, jak si někteří myslí. Psaní a úprava textu, tvoření dokumentů včetně prezentací a nahrávání fotek jsou časovým oříškem. Horší je i psaní emailových odpovědí.

Dokonce není ani tvarově uzpůsoben na dlouhodobé užívání jako jsme zvyklí u počítače. Jelikož na něm shlédneš všechno potřebné, a dokonce přečteš i emailovou poštu, je ideálním pomocníkem právě na cesty.

Bohužel nenabízí nic, co by nezvládl třeba mobilní telefon nebo notebook. Je tedy na zváženou, jestli se nejedná pouze o momentální trendovou záležitost, která za pár měsíců omrzí…Přesto, pokud patříš i Ty mezi obdarované šťastlivce, určitě se nezdráhej ho hojně využívat.

Ves.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *