Nejvíce nenáviděná žena Hollywoodu?

Teprve dvaadvacetiletá slečna, Kristen Stewart se vodami Hollywoodu protlouká už od roku 1998, avšak tenkrát to byly jen malé, téměř nevýznamné role. První významná role přišla až v roce 2002, kdy nahradila herečku Hayden Panettiere ve filmu Úkryt.

Tato role ovšem byla nic proti obsazení ve filmu Chyťte tu holku v roce 2004. Jako malé děvče s trochu odstátýma ušima a dvěma kamarády se rozhodnou vykrást banku, jen aby Maddy (Kristen) měla peníze pro svého těžce nemocného otce.

Od té doby se nabídky jen hrnuly, ale její prozatím největší role, která jí vynesla na vrchol, přišla až v roce 2008, a to ve filmu Stmívání, kde ztvárnila mladičkou Bellu, jež se zamilovala do upíra Edwarda, což přinese i spoustu potíží.

Čtyřdílná sága jí byla osudovou jak v profesním životě, tak i osobním. S hlavním představitelem Edwarda Cullena, Robertem Pattinsonem se sblížila natolik, až se o nich začalo oficiálně mluvit jako o páru a oni spolu začali žít.

Ačkoliv se dlouho zdálo, že jejich vztah je perfektní jako jeden z mála hollywoodských párů, a dokonce prý plánovali dítě, zřejmě nic netrvá věčně. Nedávno se totiž provalila nevěra ze strany Kristen a rázem se proti ní spikla půlka světa, především Robertových fanynek, které z ní tak udělaly nejvíc nenáviděnou ženu Hollywoodu, přestože její kariéra rapidně stoupala. Nyní to však vypadá, že bude rapidně klesat.

Jen čas ukáže, zda se dokáže znovu postavit na nohy a hrdě předstoupit před svět.

Anička S.

Foto zdroj: http://www.osobnosti.cz/kristen-stewart.php

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *