Neonové barvy a jak na ně?

Také už se k vám donesla zpráva, že letos se neonové barvy mají ve velkém objevit v ulicích jako velký módní hit, ale vy samy si myslíte, že je to moc křiklavé, přehnané a nemožné zkombinovat na denní nošení? Omyl! Frendka vám řekne, jak se obléknout s neonovými barvami tak, aby všichni padli údivem.

Tip č. 1 – Maximálně dvě barvy a dost!

Jak dobře víte, neonové barvy jsou zrádné a mohou se vám velmi rychle vymstít, pokud je špatně sladíte. Vyberte si nanejvýš dvě barvy (např. růžová a žlutá, modrá a žlutá) a s nimi pracujte, ale ani tohle nesmíte přehánět a vždy byste k tomu měly přidat alespoň jeden neutralizující doplněk – nude, černý, bílý nebo třeba zlaté náušnice.

Tip č. 2 – Síla doplňku

Nikdo neříká, že musíte být od hlavy k patě zakuklené v neonových barvách, tak proč nezkusit jen jeden výrazný kus? Zkuste se obléknout v „nevýrazných“ barvách a obout si k tomu neonové boty na podpatku. Uvidíte, že celý look bude mnohem originálnější a výraznější, než doposud. Krásným příkladem je Aňa Geislerová, která si k bílému kostýmku oblékla modré boty. Tleskám!

Tip č. 3 – Strhněte pozornost

Pokud si nejste jisté nějakou částí svého těla, zahalte ji do nevýrazných barev a výraznou ošaťte část, kterou chcete, aby měli všichni na očích. Strhnete tak pozornost na partie, kterými se můžete chlubit. Rozhodně se vyhněte neonovým barvám na širších částech vašeho těla.

Tip č. 4 – Šaty

Šaty jsou skvělým prostředkem, který můžete využít, pokud nevíte, jak správně kombinovat. Správný střih a barva ladící vaší pleti udělá divy, a když to sladíte se správnou kabelkou, kluci se po vás otočí vzrušením a holky zase závistí.

Takže se děvčata obohaťte nějakým takovým kouskem a vzhůru do ulic!

Anička S.

Mohlo by se vám líbit...

2 komentářů

  1. Anička S. napsal:

    Zatím vím pouze z doslechu o H&M, prý tam mají několik vážně skvostných kousků, ale hlavně bych se zaměřila na novou kolekci Mulberry (zahraniční), ta se v nové kolekci zabývá hlavně neonovými barvami. :))

  2. Denisa napsal:

    Ještě jsem na krámu neviděla, nevíte, kde se prodává něco pěkného? :-)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *