NICM – tady informujeme, tady se realizujete

Hledáš informace z oblasti práce, studia, volného času anebo třeba cestování? Pořád jsi přeci jen student a ne právník nebo děd Vševěd, proto odpovědi na své otázky najdeš pěkně pohromadě na našem webu www.nicm.cz.

Pokud budeš mít nějaký konkrétní dotaz, pošli nám jej emailem a my ti obratem odpovíme.

Potřebuješ na chvíli na net, protože ti přišel důležitý e-mail, ale tvůj notebook je vybitý a telefon nemá wifi? Zastav se v centru Prahy na Náměstí Republiky a navštiv NICM, kde tě pustíme zadarmo na internet.

Kdybys k tomu náhodou potřeboval něco vytisknout nebo okopírovat, není problém. Za pár kaček jsme k službám i v této oblasti.

Chtěl sis v kině koupit zlevněnou studentskou vstupenku, ale tvoje ISIC karta byla propadlá, tak jsi vyplázl o pade víc a nechceš to akceptovat znovu? V NICM ti vystavíme novou ISIC kartu na počkání. Stačí donést potvrzení o studiu, tři stovky na uhrazení poplatku a vyplněný formulář s tvou fotkou.

Samozřejmě vystavujeme také karty ITIC a ALIVE.

Ve škole ti dali za úkol sestříhat krátký film, ale ty doma nemáš potřebnou techniku a vlastně ani neumíš s tím šíleně složitým střihovým programem? Nezoufej, u nás v NICM máme plně vybavenou střižnu zvuku i videa MIXÉR, kde ti v případě potřeby pomůže školený profesionál.

Fotíš, kreslíš nebo se realizuješ jiným uměleckým způsobem a nemůžeš sehnat prostory pro uspořádání výstavy? V NICM můžeš svá díla prezentovat bezplatně – zajistíme zde expozici tvých výtvorů.

Mezi další služby patří například prodej vstupenek od společnosti Eventim, prodej přihlášek na střední, vyšší odborné i vysoké školy, vedení inzertní nástěnky, aplikace testů comdi…

Národní informační centrum pro mládež

Na Poříčí 1035/4

110 00 Praha 1

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *