Nuda o podzimních prázdninách? Víme, co dělat!

Nudíš se? Známe lepší zábavu než viset na telefonu nebo koukat na telku. Co dělat, když se doma koušeš nudou? 

divka_podzim

Přestav si pokoj 

Aby tvůj pokoj vypadal nově, nepotřebuješ fůru peněz. Někdy bohatě stačí přestavět nábytek a získáš tak úplně nový pokoj! Zamysli se, co by se dalo udělat s tím tvým. Pokud nemáš prostor nazbyt, abys mohla šoupat skříní a postelí, můžeš třeba přeházet květiny, poličky nebo cokoli dalšího, co je menších rozměrů.

Nebo můžeš pokoj oživit něčím novým například obrazem, koláží, malbou přímo na zeď nebo nějakou podzimní dekorací.

Vyrob dárky

Podzimní prázdniny jsou jako dělané pro výrobu vánočních dárků. Teda pokud budeš některé vyrábět. Co vyrobit? Pokud umíš plést, můžeš plést šálu, pokud umíš malovat, namaluj obraz na míru nebo se nauč vyrábět šperky. Třeba takový prstýnek z korálků vypadá fakt cool. Když nevíš jak na to, mrkni na Youtube. Tam najdeš nespočet návodů. 

Pokud zrovna nejsi na vyrábění dárků, napiš si alespoň jejich seznam. Vymysli, co komu k Vánocům dáš. 

Debordelizace skříně

Ruku na srdce. Kdy sis naposledy uklízela skříň? Máš vůbec přehled o tom, co máš vzadu v polici? Vytahej celou skříň, všechno, co je zničené, nekompromisně vyhoď. Vše, co si necháš, si rozlož před sebe a hledej nové kombinace. Třeba zjistíš, že topík, který si nosila před lety, je zase v módě a perfektně sedí k tvým novým kalhotám. 

Beauty den

Zkrášlovacích dní není nikdy dost. Nálož se do teplé vody a prohřej si kosti. Udělej si manikúru a pedikúru. Nanes si masku na obličej a třeba i na vlasy. Pak si můžeš vyzkoušet třeba nové líčení. Zkrátka se udělej krásná. Když budeš s výsledkem spokojená, udělej si selfíčka, ať máš pěkné fotky. Nikdy nevíš, kdy se ti budou hodit… 

Projeď staré fotky 

Prohlídni si starší fotky a udělej si v nich pořádek. Rozmazané smaž a zbylé si rozděl do kategorií. Budeš se divit, kolik času ti to zabere. 

Běž ven

Jasně, když bude venku kosa, asi se ti dvakrát chtít nebude, ale když se přemůžeš, budeš nadšená – podzim je totiž nádherný! Co takhle zkusit udělat pár podzimních super fotek?

-MM-

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *