Od malička chtěl být kosmonaut

Sledovala jsi Česko-Slovensko má talent 2011? Pokud ano, není ti jméno Pavla Callty pojmem neznámým. Vycházející pěvecká hvězda, která se tě teď, v době vánočních svátků, snaží upoutat vánoční písní “Ve hvězdách.”

Je narozen ve znamení vodnáře (12.2.1989) a pochází z České Lípy. Jako malý skoro každou noc pozoroval hvězdy dalekohledem a hledal planety ve vesmíru. Díky této vášni se chtěl stát od malička kosmonautem. Snad proto se chce přiblížit hvězdám alespoň v muzikantském pojetí, jejíž dráhu slibně započal.

Díky talentu a píli, které vynaložil v posledním roce na skládání nových songů, se pomalu dostává do povědomí hudební branže. Dokonce si ke své prvotině natočil i svůj první videoklip, který je ke shlédnutí na stránkách youtoube.

Svoji muzikanstkou dráhu započal ve swingové kapele Big band “Low attendanceband.” Hráli na několika koncertech. Díky hitparádě na Radiožurnálu si začali získávat své fanoušky. Tato rozjíždějící kariéra však po roce skončila rozpadem skupiny. Zásadní hudební rozjezd započal až v Praze, kde studoval. Vystřídal několik kapel, s nimiž vystupoval po pražských clubech.

Jak sám říká, “jeho drogou je cestování.” Což je spojeno nejen s cestováním samotným, ale i se studiem v zahraničí. Kromě toho, že hraje na kytaru a piano, je navíc i sportovně zatížený. Díky “talentu” 2011 ukázal svůj talent celému národu i světu. Že to nebyla zbytečná cesta ukazuje fakt, že se probojoval až do semifinále.

Jestli se mu nakonec podaří vybojovat si své místo ve hvězdách, je vlastně ve hvězdách….

Ves.
Foto: osobnosti.cz

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *