Odhalte nohy!

Jaro je v plném proudu, teplotní rekordy staré až dvě stě let padají jeden za druhým a my se tak konečně dočkaly doby, kdy můžeme odhodit dlouhé kalhoty, roláky a bundy a můžeme na svá těla vzít podstatně kratší svršky. Co se týče topů, o těch doufám mluvit nemusím (buďte sexy, ale ne moc, nechte kluky odhalovat vaše taje!), ale rozhodla jsem se představit vám kraťasy, se kterými rozhodně uspějete. Tak směle do toho s Frendkou!

Klasika

Džínové kraťasy jsou tu snad už od počátku věků ve všech možných provedeních. Vy si tak můžete vybrat takové, které vám budou sedět nejvíce – mini, po kolena, do půlky stehen, upnuté, volnější – je to jen na vás. K nim zvolte pohodlné tenisky, košili nebo tričko, tašku přes rameno a můžete vyrazit.

Protáhněte nohy

Nemluvím o žádném tělocviku, nýbrž o botách s podpatky. A nemluvím ani o třícentimetrových podpatcích. Obujte si boty na platformě (za sebe mohu říct, že platforma je zázrak – nohy mám vždy jak v bavlnce), nejlépe v nude odstínu, ty s vašimi nohami udělají hotové zázraky. Kluci si budou myslet, že vaše nohy nemají konce.

Barvy, barvy a zase barvy

Rozhodně se nebojte obléknout si barevné kraťasy třeba s květinovým potiskem, vůbec nic tím nezkazíte, naopak! Zároveň podle toho, jak moc odvážné jste, můžete tyto kousky doplnit topy s dalším vzorem. Pokud nejste až tak ulítlé, pak oblečte topy jednobarevné, které to vždy jistí.

Anička S.

Mohlo by se vám líbit...

2 komentářů

  1. Marika napsal:

    Ale proc mi na ne porad koukaj stary chapy. Vypadaj jako uchylaci a slintaj. Ja se pak stydim a radsi nosim kalhoty.

  2. Jirka napsal:

    JOJO odhalte nohy ať máme na co koukat :) teda ale jen některý, nektěrý nohy jsou hnusný.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *