Online seznamky – jak vybrat tu správnou?

Podle průzkumů si rande přes internetové seznamky domlouvá třetina Čechů a Češek, kteří jsou sami a hledají spřízněnou duši. Dá se přes online seznamky najít láska tvých snů? Jednomu z pěti šťastlivců se to údajně podaří.  Aby to vyšlo i tobě, chce to trpělivost, trocha toho štěstíčka a také jít na to chytře!

rande

Jak se seznámit přes internetové seznamky?

Abys věděla, koho k sobě hledáš, je nutné, aby sis uvědomila, kdo vlastně jsi. Zamysli se, co máš ráda, co ráda děláš a jaké máš od tvého budoucího partnera očekávání. Jistě, koníčky a záliby se člověku mění s věkem, ale charakter lidí ne. Popřemýšlej, jaká jsi ty a jaký by měl být on?

Proč tolik přemýšlet?

Seznamek totiž existuje celá řada. A podle toho koho a proč hledáš, si můžeš vybrat tu pravou.

Pokud hledáš partnera pro vztah a netušíš, v jakých tématických seznamkách bys jej měla hledat, je nejlepší seznamka pro tebe ta univerzální.

Dej si ale tu práci a projeď si jednotlivé druhy seznamek. Když nadevšechno miluješ zvířata a totéž očekáváš od partnera, je logické, že tou nejvhodnější seznamkou pro tebe bude ta pro milovníky zvířat. Když jsi tělem i duší sportovkyně, jen těžko budeš chtít mít po boku pecivála, v takovém případě bys měla hledat na seznamce pro sportující.

Tématické seznamky jsou zkrátka pro ty, kdo přesně vědí, co chtějí.

Témata seznamek neznají mezí

Mnoho lidí nehledá vztah, ale spíše jen někoho na erotické povyražení a přesně k tomuto účelu slouží erotická seznamka. Patříš také mezi ty, co hledají vztah založený jen na erotice? Pokud ti už bylo osmnáct, nic ti nebrání tomu, zaregistrovat se a hledat toho pravého.

O tom, že erotika je o nahotě, svádění a sexu netřeba diskutovat, jen si dávej pozor, s kým si na tato témata, píšeš. Když dojde na schůzku, dejte si sraz na veřejném místě a nejdříve se seznamte. Pokud zjistíš, že jsi natrefila na toho pravého, pak už si klidně nakup ty nejnovější vibrátory či jiné erotické pomůcky a užívej si.

  • Ať budeš hledat partnera na kterékoli ze seznamek, vždy platí, že bys neměla zveřejňovat více informací, než je nutné a že bys měla být naprosto upřímná. Jedině tak se můžeš vyvarovat pozdějšímu trapnému rande, kdy zjistíte, že si vlastně osobně nemáte co říct.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *