Opět je tu Valentýn? Čím ho obdarovat?

Valentýn je už za dveřmi a všechny, kdo ho slaví, by měly začít přemýšlet o dárku pro svého milého. Je jasné, že na žádné velké shánění už to není, ale i na poslední chvíli jde sehnat bezva dárky? Zajímá tě jaké?

srdce

Alespoň něco…

Pokud opravdu nemáš žádnou invenci a chceš mu darovat alespoň něco a moc nad tím nepřemýšlet, nic nezkazíš parfémem. Záleží na tvých finančních možnostech. Buďto můžeš zainvestovat do parfému „pravého“, nebo po levnější parfémované vodě, se kterou si naprostá většina kluků vystačí a kterou seženeš v jakékoli drogérii.

Daruj kus sebe

Pokud ti hned v hlavě začala hrát písnička „Pramínek vlasů…“, tak věř, že tohle nemyslíme. I když pramen tvých vlasů připevněný na valentýnském přání může tvého kluka taky potěšit. Otázkou spíš je, jestli ho pak potěší i pohled na tebe, když ti bude na hlavě chybět pramen vlasů. :-)

Na mysli jsme měli spíš to, že mu můžeš věnovat buďto svou uměleckou fotku. Tu ti určitě udělají v jakémkoli blízkém ateliéru. Anebo obraz, ano myslíme to vážně. Když si vygooglíš obrazy na míru, tak určitě najdeš umělce, kteří jsou schopni namalovat tvou podobiznu buďto z fotky, nebo můžeš stát modelem. To chce ale trpělivost a hned několik návštěv.

Pokud to chceš pojmout vtipně, nechej namalovat třeba vaši karikaturu. To se mu bude určitě líbit.

Nechcete být sami?

Nejste na romantiku a nechcete trávit tento den jen ve dvou? Pak sežeňte několik dalších duší, třeba i těch osamělých a zajděte někam za zábavou, skvělé jsou třeba motokáry. Nebo si rezervujte tělocvičnu a uspořádejte třeba soukromý David´s cup. Když si na sebe vezmeš krátkou sukýnku, pohled na tvůj zadeček spojený s výhrou udělá tvému klukovi bezpochyby radost. 😉

 

Sandra Špačková

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *