Opustil nás modrooký sympaťák

Včera nás opustil teprve 40-ti letý hollywoodský herec Paul Walter, známý z filmové série Rychle a zběsile.

Příčinou úmrtí se stala autonehoda, během které Porsche řízené jeho přítelem ve vysoké rychlosti sjelo ze silnice, roztříštilo se o strom a skončilo v plamenech. Když přijeli záchranáři, bylo již pozdě. Paul s přítelem byli na cestě na charitativní akci, na které se měla pořádat sbírka pro oběti filipínského tajfunu Haiyan.

Paul dal teprve nedávno novinářům interview ohledně budoucnosti série Rychle a zběsile. V rozhovoru nastínil, že sedmý díl startuje novou trilogii, ve které bude součástí. Bohužel tomu tak již nebude. Zatím se neví, jak tato tragédie ovlivní podobu právě natáčeného Rychle a zběsile 7.

pwTaké se ti tento herec líbil a ráda by ses podívala na filmy, ve kterých hrál?

Jeho prvním filmem  je nepříliš známá komedie Blázni v parku, kde se objevil v menší roli.

Říká se, že film Zběsilý útěk je největší pecka. Film vypráví příběh jedné divoké noci, v níž se ztratí důležitý důkaz a hlavní hrdina ho musí najít, pokud nechce skončit s kulkou v hlavě, za malý kult. Paul si zahrál hrdinu, který má smůly na rozdávání a neurotickou/zoufalou roli si vychutnal od první do poslední minuty. Ve vedlejších rolích v tomto filmu můžeme vidět Karla Rodena.

Pokud máš ráda pejsky a ještě si neviděla film Osm statečných, pak to musíš napravit. Film je rodinné drama, které tě chytí za srdce. Paul Wolker v něm hraje hlavní roli.

Dalším filmem, který stojí za vidění je Jízda do pekel. O tomhle filmu jsi možná ještě neslyšela. Ale to je chyba, scénář napsal J.J. Abrams – autor seriálu Ztraceni, a filmu Armageddon. Teenagerovská variace na legendární Duel Stevena Spielberga, v němž si Paul a Steve Zahn vystřelí z nesprávného řidiče a ten jim následně slušně zavaří, určitě stojí za vidění – ale pozor, možná se budeš bát.

Sandra Špačková
foto: andre almeida

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *