Oslnivá krása plesových šatů

Večírky a plesy neodmyslitelně patří k zimnímu období. Pokud tě čeká školní ples či jiná společenská akce, tento článek ti poradí, jaké šatky vybrat, abys byla opravdu IN. Dlouhé plesové róby ocení spíše starší ženy, mladé dámy rády ukazují krásné postavy, dlouhé nohy, avšak zároveň chtějí vypadat elegantně a šik.

Kratší šaty jsou tou pravou volbou. Střižené zešikma, nadýchané spodničky nebo radši zvlněný konec? Tyhle všechny jsou letošní zimu v kurzu. Neboj se ani barev, není nutné splynout v davu černých šatů, sáhni radši po fialkových, červených nebo klidně i modrých.

Největším hitem jsou však stříbrné a zlaté šaty, ve kterých budeš za všech okolností opravdu neodolatelná. Zlaté šaty dodají teplo, které z tebe bude sálat, současně budou říkat něco více o tvém dobrém vkusu. Stříbrná metalická barva bude pro změnu působit trošku tajemně.

Třpytky a lesk jednoduše na plese chybět nesmí. Pokud neholduješ zlaté ani stříbrné, zvol klasiku, která nikdy nezklame – černé šaty, oživ je ale například třpytivým šálem, kabelkou nebo si dej do vlasů lesklé ozdoby.

Boty dělají člověka, proto si dej záležet i na jejich výběru. Na plesy jednoduše patří boty na podpatku, zda ale zvolíš otevřenou špičku nebo uzavřené lodičky bude už jen na tobě. Praktičtější budou uzavřené lodičky, když nic jiného, tak ti nějaký nešikovný tanečník neudělá tolik škod na nohách, když ti po nich bude při tanci šlapat.

Jana

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *