Podzimní a zimní doplňky

Pořádně jsme se neohřáli a listopad je tu se všemi svými triumfy. Jistě má mnoho z nás podzim v oblibě, hraje na nás všemi možnými barvami, především romanticky působí popadané listí. Není to však jen krása, kterou s sebou melancholické období přináší, jsou tu i nepříjemné proměny počasí, vítr se dobývá za okna našich domů a déšť si pohrává s načesanými vlasy.

Užijme si podzim naplno s teplými doplňky, které nás zahřejí a nebudou omezovat ani při hurikánu.

Největší výběr sortimentu nabízí návrháři právě v šálách a šátcích. S cancourky, ozdobami, flitry nebo raději se cvočky? Stejný výběr je i v materiálech, některé zahřejí více, některé méně. Nebojte se ani barev, ačkoliv je podzim trošku střídmější, je potřeba si jej oživit a cítit se dobře.

 Taktéž trendy jsou rukavice, nejčastěji vyráběné bez ochrany prstů, tzv. „bezprstové rukavice“, zato ale dlouhé až po lokty. Nebo naopak palčáky s kožíškem. Sladěné se šálou budou vypadat naprosto famózně.

 

Pokrývek hlavy je opět nespočet, od klasických čepic, kloboučků čelenek, baretek nebo například moderní kousky z umělé kožešiny, které zakrývají i uši. Často se ale typická pokrývka hlavy vynechá a využije se kapuce s kožíškem patřící k bundě.

Nakonec, a vlastně především v první řadě, se nesmí zapomenout ani na teplé ponožky nebo nákoleníky, které zahřejí pořádně od noh. Každý jistě zažil situaci, kdy má na sobě několik vrstev, avšak je mu stále zima. Pravdou je, že zima jde vždy od země, tedy nohy jsou první na řadě. Obujte i teplé botky nejlépe s vyšší podrážkou a budete se cítit jako v peřince.

Autor: Jana Čechová

 

 

 

 

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *