Pomsta je sladká. Nebo ne?

Že rozchody bolí a dokážou nás pořádně namíchnout, rozezlít, rozesmutnit nebo nám naservírují jinou náladu řadící se do kolonky „negativní“, to snad nemusím složitě rozepisovat, to je věc víceméně všeobecně známá.

Občas nás ale rozchod rozhodí natolik, že máme chuť sáhnout do šuplíčku, v němž schováváme slušné zásoby sladkých i hořkých pomst, které by mu alespoň na chvíli, pěkně ztrpčily život.

Co určitě ne!!!

I když by se to mohlo zdát jako nejjednodušší řešení, zapomeň na to, že si začneš s jeho nej kámošem. Je sice pravda, že každého kluka by pěkně naštvalo, kdyby zjistil, že jeho bývalka chodí s jeho kámošem. Ale přece nechceš vypadat jako coura, co se tahá s každým!

Fotili jste spolu i nějáké koketní fotečky a ještě jsi je po rozchodu nestihla všechny smazat nebo spálit? Možná tě už napadlo využít vynálezu internetu a pěkně mu znepříjemnit život zveřejněním jeho polonahých fotek na nejrůznější seznamky. Tak tohle v žádném případě nerealizuj! Tvůj bývalý by mohl klidně podat trestní oznámení pro trestný čin poškozování cizích práv nebo žalobu na ochranu osobnosti.
A navíc, byl by to jen další ubohý krok, jak spíše upozornit na sebe a utvrdit ho v tom, že udělal dobře, že to s tebou skončil.

Pomst by se dalo vymyslet nespočet, od mírných po opravdu kruté, ale nezapomínej, že nic se nemá přehánět. Ať jsi rozčílená sebevíc, pořádně si rozmysli následky, aby se náhodou nestalo, že by ses mohla dostat do maléru, protože za to, to rozhodně nestojí, ať už bude pomsta sebesladší.

Proto naše rada zní: „Nemá cenu se mstít, je to jen pro ubohé, slabé holky“. Naopak, ty musíš být ta silná, která ze sebe bude vyzařovat jistotu a krásu a tím ho spíš můžeš dostat. Pak si bude drbat hlavu, že přišel o takovou pěknou kočku.

Anička S.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *