Poslední díl Twilight Sagy

Hlavní hrdiny Bellu Swan (Kristen Stewart), Edwarda Cullena (Robert Pattinson) a Jackoba Blacka (Taylor Lautner) známe již ze tří předchozích dílů série Twilight Saga. V kinech právě promítají novinku a to první část s názvem Rozbřesk.

 I velké kritiky tento díl nadchl a předčil očekávání všech, včetně diváků. Pokud jste si Twilight Sagu oblíbily doposud, nový díl vás naprosto pohltí a nebudete se moct dočkat druhé části závěrečného dílu.

Co nás ve filmu čeká? Bella se provdá za upíra Edwarda a odjedou na líbánky do Ria de Janeira, kde se po mnoha spletitých cestách, mohou věnovat jen sami sobě. Místo klidu a lásky Bella zjišťuje, že je těhotná. Čeká ji tedy mnoho nesnází, rozhodování, pokušení, ale také ztráty.

Celým dílem nás bude provádět napětí z konečného rozhodnutí, zda se Bella navždy stane nesmrtelným upírem, nebo si ponechá klidný život člověka. Toto velké rozhodnutí ovlivní nejenom upíry, ale také vlkodlaky. Poté se začnou dít nepředvídatelné události.

Režisér Bill Condon vnesl do první části poslední série něco víc, než bylo v předchozích dílech. Nejedná se však jen o větší rozpočet, do filmu vnikl opravdu poutavý děj, drama, dobré zpracování vizuální stránky, stejně tak již lepší herecké výkony a co víc, i humor.

Děj má sice dvě hodiny, avšak díky napínavému příběhu vám čas uteče velmi rychle a nebudete chtít z kina odejít. Většina diváků jsou vlastně divačky, která holka by také odolala krásným hercům, jako jsou Robert Pattinson a Taylor Lautner.

Autor: Jana Čechová

Mohlo by se vám líbit...

5 komentářů

 1. Barbora napsal:

  Dost pochybuji že bude další díl, vzhledem k tomu že to je film podle knihy a že byl Twilight Rozbřesk část 2. nominován na Zlatou Malinu…

 2. peter napsal:

  keby to bolo ze twiligth mal dalsie pokracovanie bol by som velmi rad ale najlepsie by bolo tie iste herci

 3. AAAAAAnonim napsal:

  Nevíte jestli v roce 2013 bude další díl (6) Twilight sagy???..

 4. Adysek napsal:

  prosimte nevis jestli v listopadu bude posledni dil stwiling sagy

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *