Proč sakra nenapíše?

Ve filmech se to řeší pořád. Dva si vyjdou na rande a když se loučí, on jí slíbí, že zavolá… Dny plynou a on pořád nevolá. Proč?

Jsi v podobné situaci a říkáš si, proč ti nepíše a nevolá? Vždyť má v dnešní době tolik možností a většina ho nemusí stát ani halíř, máme přece skype, facebook, email a další… Párkrát jste si vyměnili pár textovek, ale pak se odmlčel… proč sakra?

Frendka se rozhodla to konečně rozlousknout a zeptala se pěti kluků co oni na to…

cekani na smsDavid 16 let: Když slíbím, že napíšu, tak napíšu, i když třeba jen stručně. Na psaní na netu moc nejsem, raději se s holkou sejdu a pokecám osobně.

Kryštof 19 let: Ještě před pár lety jsem esemeskoval a psal na fejsu o sto šest, ale nějak mě to omrzelo, a teď se mi moc nechce… jedině když se mi holka fakt děsně líbí a když o ni mám zájem. Ale jinak je to ztráta času.

Radek 18 let: Psaní s holkama mě nebaví, jasně, když slíbím, že napíšu, tak to udělám. Ale že bych dobrovolně chatoval, to ne. Nebaví mě, jak člověka hned chytají za slovo a hned jsou plné nadějí a očekávání.

Marek 20 let: Když nenapíšu, tak to znamená, že nemám zájem ne? Nechápu, že to někdo nechápe… Neznám kluka, který by se neozýval holce, o kterou nemá zájem.

Honza 16 let: Jelikož mám mobil s neomezeným psaním a voláním a taky data, jsem k dipozici pořád. Když slíbím, že zavolám a napíšu, tak volám a píšu. Nemám problém holce říct, že o ni nemám zájem. Ale protože nikdy člověk neví, z čeho se vyvrbí kamarádství, byla by škola se na ni předem vykašlat.

Tak co, už máš jasněji? Vypadá to, že když se kluci neozvou, tak o nás nemají zájem. Z toho vyplývá: Holky netrapte se, na světě je tolik jiných. :-)

Mohlo by se vám líbit...

2 komentářů

  1. anonymm (18) napsal:

    Haha..to taky znam a moc dobre, stale musim ja delat ty prvni kroky, asi si vybiram neschopny kluky, nebo nevim. Ted si pisu s jednim klukem, kterymu, jak se na me kouka a tak se zrejme libim, no a rekne ze napise a nenapise..tak fakt uz nevim, asi zustanu sama s kockama :DD

  2. Sabka napsal:

    brala bych Honzu16 nemáte jeho číslo? :-),

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *