Proč tě ještě neoslovil?

Vždy, když okolo něj projdeš, cítíš v zádech jeho pohled? Všimla sis, že na tebe kouká, kdykoli tě vidí? Všimly si toho i tvoje kámošky? Pořád tě ale neoslovil? Jak to?

Čti dál, holky z redakce daly hlavy a zkušenosti dohromady a přišly hned na několik důvodů, proč tě ještě neoslovil.

holka_spiritualita

Je pro tebe dost dobrý?

Jedním z důvodů, proč tě ještě neoslovil může být to, že má strach, že jsi pro něj příliš dobrá. Může mít třeba strach, že ho odmítneš. Sice po sobě pokukujete, ale těžko může vědět, jestli třeba nejsi už zadaná, nebo jestli se by mohl zabodovat. Tak mu zkus napovědět. Jak?

Až se příště zase sejdete pohledem, usměj se a podívej se mu do očí, nebo na něj pokývni nebo (to už je pro odvážné) na něj mrkni. Tohle jsou totiž jasné signály, že o něj stojíš.

Nechce tě přebrat

Nevšimla sis, že je jedna ruka se svým kámošem? Proslýchá se, že tě chce právě ten kámoš nebo někdo jiný z party? Kluci jsou totiž takoví, že si do zelí nelezou. Takže pokud to tak je, dost možná tě jen nechce přebrat kamarádovi, ale přitom z tebe nemůže, kdykoli tě potká spustit oči. Jak z toho ven?

Pokud jej chceš a o jeho kámoše nestojíš, budeš muset sebrat odvahu a dát mu to dát jasně najevo.

Nejsi nikdy sama

Vždycky, když se potkáte, máš okolo sebe plno lidí. A je jasné, že kdyby za tebou přišel, všichni by se na něj koukali. No a on se nechce ztrapnit.

Takže až se příště zase takhle potkáte, zkus se od ostatních odtrhnout a popojít někam do ústraní. Třeba toho využije.

Nevyzařuješ pozitivní vlny

Sice po sobě oba koukáte, ale jak má z tvého pohledu poznat, že bys stála o něco víc? Může se třeba stát, že je nervózní, jestli na něm není třeba něco divného. Kluci to mají stejně jako my holky, když z nich máme strach, jsme nervózní a vyzařujeme spoustu negativních emocí. Ale když to ovládneme a tváříme se mile a otevřeně, rázem se objeví nápadníci.

Takže příště koukej vyzařovat pozitivní energii. :-)

Martina M.
foto: unsplash

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *