Proč tě začal podvádět?

Myslela sis, že jste měli ten nejhezčí vztah, ale najednou jste ve vztahu nebyli jen vy dva, ale tři? Začal tě tvůj kluk podvádět? Říkáš si, co se stalo? Proč kluci mají potřebu podvádět?

Předem je třeba říct, že ne všichni kluci jsou stejní. Někteří by holku podvést nedokázali. A ti kteří ano, mají ke svému jednání hodně důvodů. Pojďme se podívat, jaké jsou ty nejčastější?

Chtěl poznat i jiné 

Klukům jedna holka v životě prostě nestačí. Než se usadí, potřebují poznat vícero holek. Je to smutné, ale je to tak. Pokud se tedy znáte pomalu od plínek, mohlo se stát, že prostě neodolal pudům a podlehl jiné…

podvadeni

Nic to neznamenalo

Častým zdůvodněním, proč k tomu došlo je, že šlo přece jen o sex. Zatímco my k sexu potřebujeme lásku, kluci to mají jinak. Oni mají sex jako ventil. A tak poté často tvrdí, že milují jen nás a ta druhá, to byl jen úlet. Ale…

Je sice hezké, že miluje jen tebe, ale jak to že byl schopen to udělat, jak to že nedokázal odolat, když věděl, jak ti tím ublíží? I když to bolí, zamysli se nad tím.

Zase mu odpustíš

Ví, že mu odpustíš. Pokud tě v minulosti už jednou podvedl a ty jsi mu odpustila, dost možná si řekl, že když jsi mu to odpustila jednou, tak proč bys tak neudělala i podruhé. Takže pozor, pozor, jak se zachováš tentokrát. Aby si neřekl dotřetice všeho dobrého i zlého a aby se z třetice nestala třeba pětice a ty jsi nebyla nešťastná…

Nudí se

Někteří si nacházejí milenky, protože se nudí a chtějí svůj život nějak oživit. Hodně z holek jsou ochotné stát se sexuálním potěšením zadaného kluka. Tak proč by se nepobavil, proč by neprožil vzrušení třeba něco, co ty mu nechceš dopřát? Pokud to tak je, zamysli se, jak jste spolu v poslední době komunikovali a vycházeli. Nenaznačoval ti něco a ty jsi to ignorovala?

Viděl to v okolí

Možná že tě podvedl, protože to viděl v okolí (u kamarádů, u táty…) a těm, u kterých to viděl, to prochází, tak to chtěl taky zkusit. Třeba si říká, že když to dělají oni, tak je to v pořádku… V tomto případě je ale třeba, aby dostal takříkajíc přes čuňu a abys mu dala jasně najevo, že takhle teda ne. Přece se sebou nenecháš orat, ne?

  • I když takové zklamání šíleně bolí, ale přesto neházej flintu do žita. Ne všichni jsou stejní a určitě se za čas najde nějaký jiný, spolehlivý, věrný, prostě ten NEJ.

Martina M.
foto: davemmett

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *