Rande na slepo

Není to tak dávno, co jsem dostala nápad jít na rande na slepo. Už od školky mám nejlepší kamarádku, pro kterou bych udělala cokoliv. I za předpokladu, že se sama znemožním.

Bezhlavě se zakoukala do kluka ze třídy automechaniků. Jelikož já chodím na jinou školu, nestačily moje slovní rady a povzbuzování. Musela jsem osobně zakročit. Ostatně jako vždycky.

Když mi řekla jeho jméno, nebyl problém ho najít na facebooku. Po několika dnech společného chatování jsem ho přesvědčila, že bychom se mohli sejít. Podmínkou bylo ve čtyřech. Vezme si s sebou kamaráda a já kamarádku.

Lindě, mojí kamarádce, jsem jen krátce oznámila, že jsem jí domluvila rande s NÍM. Nejdřív mi vynadala, ale když zjistila, že půjdu s ní, souhlasila. Sešli jsme se v KFC. Přes počáteční rozpaky se z nich vyklubali docela fajn kluci.

Jen z Lindy jsem musela páčit pomalu každé slovo a odpovídat za ni.

Navíc se tvářila jako kakabus a hrozně nenápadně sledovala hodinky. Byla tak nenápadná, že si toho všimli i kluci. Proto se taky zeptali, jestli nějak spěcháme. Linda jen vytřeštěně koukla na mě a já pohotově odpověděla, že bohužel ano. Když jsme odcházeli, její vysněný kluk se dlouze usmál. Horší bylo, že na mě.

Vůbec mi nedošlo, co se stalo. Večer doma jsem pochopila. Psal mi, jak se báječně bavil a podobný řeči. Pořád jenom o mně a ani slůvko o Lindě. Završil to tím, že se chtěl zase sejít. Tentokrát jenom my dva. I když se mi docela líbil, nemohla jsem to Lindě udělat. Samozřejmě, že jsem jí to řekla.

Nejdřív na mě byla naštvaná, ale pak jsme se tomu zasmály. Od té doby je jakékoliv dohazování tabu.

Ves.

Mohlo by se vám líbit...

4 komentářů

  1. Joe21 napsal:

    Ahoj hledám průměrnou holku, pro svého kamaráda a dobrého kuchaře Martina. Jen od 18-22, modrý blond vlasy. Nevadí když bude plnoštíhlá. Kdyby některá z vás měla zájem kontaktujte mě na čísle 722592307, Další podrobnosti zodpovím při osobním rozhovoru.

  2. Lucie napsal:

    Možná máš skoro všechno, ale chybí ti základy pravopisu. Sympatický z měkým I a více s tvrdým. Sice mám prsa číslo 4, ale s tebou bych na rande nešla ani za nic. Vy kluci jste opravdu někdy hrozný kreténi.

  3. bensu napsal:

    mam skoro vse hledam simp.protejsek z poprsim 3 a vyce

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *