Řekni to tričkem

Zdá se ti, že móda vtipných triček už není, co bývala, protože co si budeme povídat, na poutích mají pořád jen jedny a ty samé motivy? Pak se zkus podívat na trička z eshopu bastard.sk , tam totiž nalezneš poměrně slušnou zásobárnu nejen humoru, ale i pořádné dávky akce.

zlute trickoTakové tričko pak za tebe může doslova promlouvat, a ty si ušetříš kázání toho, co bys jinak řekla třeba nahlas. Trička seženeš dokonce jak v pánském provedení, tak v dětském vydání, takže pokud budeš chtít obdarovat svého kluka, nebo mladšího sourozence, nepochybně najdeš spoustu originálních charakteristik i pro ně.

Najdeš zde ale i motivy, které jsou nestárnoucí, ovšem v novém zpracování, například venčení draka pro pány, tričko černá ovce pro dámy, napůl anděl nebo ďábel pro děti, ale třeba i cool matematické tričko, v kterém nepochybně uděláš radost svému matikáři. To se na začátku školního roku hodí, ne?

Vybraný potisk navíc nemusí zůstávat jen na tričku, sladit se můžeš i co se týká mikiny nebo spodního prádla. A pokud máš podobné vychytané oblečení ráda, můžeš se zapojit i do hodnocení návrhů na nová trička, a coby kreativec nějaký ten návrh připravit i sama.

A pokud už jsme u trička, neměli bychom zapomenout na vhodné doplňky, které tvůj obleček pěkně zvýrazní. Vzhledem k inovativnímu potisku by se jako protiklad nejlépe hodila nestárnoucí klasika, mrkni třeba na dámské hodinky Guess, nebo oblíbené šperky Swarovski celebrit s kameny na tomto linku. Uvidíš, jak ti holky ve škole budou závidět. :-)

Mohlo by se vám líbit...

1 komentář

  1. krejzykáča napsal:

    To tričko z obrázku musím mít, pěkný úlet :-)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *