Rovnátka a brýle klukům nevadí

Dostalas fixní rovnátka nebo ti doktor nařídil nosit brýle a ty máš teď pocit, že je to konec tvého milostného života?! Nepanikař! Valné většině kluků ani jedna z těchto zdravotních pomůcek vůbec nepřekáží. Někteří naopak holky s rovnátky či „brýlatky“ považují za velmi sexy!

Musíš-li nosit rovnátka, vezmi tento fakt s humorem, a hlavně buď nad věcí. Z drátků ve tvé puse můžeš díky různobarevným gumičkám snadno udělat módní doplněk, pořídit se dají i rovnátka „neviditelná“. Navíc, rovnátka nebudeš nosit věčně a až ti je sundají, budeš mít nádherně rovné zuby!

Většina kluků dobře chápe, k čemu jsou rovnátka dobrá a těch pár, co má hloupé kecy na tvůj omřížovaný úsměv, ani nestojí za tvou pozornost. Pokud se někdo posmívá tomu, že druhému záleží na svém zdraví a kráse, je hloupý a zakomplexovaný a sám stojí maximálně za pohrdlivý úsměv.

S brýlemi je to jiné v tom, že je budeš muset pravděpodobně nosit až do smrti. To není příjemný pocit, ale na druhou stranu, mnoho lidí si pořizuje brýle bez dioptrických skel jakožto módní doplněk, takže na jejich nošení není vůbec nic špatného.

Až si budeš vybírat obroučky, vem si na pomoc kámošku (mámy jsou někdy trochu mimo) a vyberte spolu brýle, které budou opravdu cool. K brýlím si můžeš pořídit i kontaktní čočky a nosit to na střídačku. Díky tomu budeš každý den trochu jiná a u kluků máš ještě větší šanci, než holky, které možnost takového výběru své vizáže nemají.

Pokud stále ještě nevěříš, že rovnátka či brýle mohou být sexy, Frendka ti připravila seznam celebrit, které je nosí (či nosily) a na kráse jim rozhodně neubraly: Ewa Farna (rovnátka), Gábina Partyšová (brýle), Jirka Mádl (brýle), Tom Cruise (rovnátka), Gwen Stefani (rovnátka), Ema Watson (rovnátka), Johny Depp (brýle), Britney Spearce (brýle), Justin Timberlake (brýle)…

Anička

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *