Rozdávejte dobrou náladu ve veselých barvách

Veselá, taková je letošní sezóna. Nebojte se pestrých vzorů a barev. I když všichni okolo budou v nudné černé a šedé, vy zkuste přinést do všedního života trochu optimismu. Oblečte se květinových vzorů, výrazných i pastelových barev. Klidně se odlišujte a rozdávejte dobrou náladu.

V tělové barvě vám nikdo neodolá

Chcete-li vypadat vždy elegantně a slušivě, vsaďte na pastelové barvy. Jsou velmi přirozené, dají se výborně kombinovat. Například kombinací pastelových barev s černou nic nezkazíte. Nebudete působit příliš výrazně, ale každý na vás bude pohlížet obdivně. Dnes je „in“ tělová barva, jemně růžová, losová, meruňková. Postavíte-li svůj šatník na nich, budete působit svěže a jako znalkyně aktuálních módních trendů, což dokazuje i esprit.cz. Bodují i barvy jako mátová či nebesky modrá.

Zkuste kanárkově žlutou kabelku nebo korálově červený šátek 

Která žena si troufne na výraznější odstíny, potom se může poohlédnout po outfitu s korálově červenou nebo kanárkově žlutou barvou. Nemusíte z nich volit přímo triko či šaty, některé dámy se na tak ostré odstíny jako sytou žluť přece jenom necítí. I doplňky jako kabelky, šály, šátky, tenisky v těchto barvách dokážou oživit jinak trochu nudný šatník.

barevny outfit_picjumbo_com

Do kanceláře jedině v blejzru

Pokud vám někdo tvrdí, že v kanceláři můžete vypadat jako šedivá myš, jinou volbu nemáte, nevěřte mu. Kostýmky do kanceláře se totiž dají krásně oživit a budete před kolegy působit doslova svůdně. Velmi módním prvkem jsou blejzry v různých barvách a střizích. Černou sukni a halenku můžete doplnit blejzrem tělové barvy, kterým kombinaci zjemníte. Velice šik vypadá květovaný blejzr. Doslova rozsvítí jednobarevnou halenku a sukni či kalhoty. Za úvahu stojí i slušivý kardigan, ať už k sukni či kalhotám. A co třeba splývavá vrstvená trika místo halenky? I to je dobrý nápad.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *