Selena Gomez plánuje zásnuby!

Herečka a zpěvačka Selena Marie Gomez se narodila 22. července 1992 v New Yorku, odkud se vzápětí se svým mexickým otcem a matkou – poloviční Italkou odstěhovala do Texasu. Ve městě Grand Prairie žila Selena do svých třinácti let, poté se, již jako herecká hvězda, přestěhovala do Kalifornie.

Selenina kariéra započala v jejích sedmi letech, kdy se objevila v seriálu Barney&Friends. V roce 2003 získala menší roli ve filmu Spy Kids 3-D: Game Over a v následujících letech si zahrála mini úlohy v různých dalších filmech (Walker, Texas Ranger, Brain Zapped, Program na ochranu princezen…). V roce 2007 získala roli zpěvačky Mikayly v seriálu Hannah Montana.

Studio Disney Channel bylo s jejím výkonem spokojené a ještě v tomtéž roce jí nabídlo hraní postavy Alex Russo v seriálu Kouzelníci z Waverly. Seriál byl (a dosud je) velmi úspěšný, získal dokonce cenu Emmy a Selenu její účinkování v něm vyneslo na nebe náctiletých herců.

Od roku 2007 Gomez natáčí jeden film za druhým (A zase jedna popelka, Ramona and Beezus, Monte Carlo, 13 Reasons Why?). V roce 2009 Gomez vtrhla i do hudebního průmyslu a se svou kapelou The Scene dosud stihla natočit tři alba (Kiss&Tell, A Year Without Rain, When The Sun Goes Down). Nyní také chystá výrobu parfému, který ponese její jméno.

Asi od půlky roku 2010 chodí Selena s idolem všech idolů – Justinem Bieberem. Letošní podzim byl pro jejich vztah zlomový. Když jedna ze zpěvákových fanynek označila Biebera za otce jejího budoucího dítěte, vypadalo to, že se vztahem Seleny a Justina je amen. Otcovství se však nepodařilo potvrdit a Gomez se rozhodla, že na důkaz své důvěry a lásky o Vánocích Justina požádá o ruku.

Anička

Mohlo by se vám líbit...

1 komentář

  1. jonny napsal:

    Seleno je to od tebe pěkný že chceš požádat Justina o ruku ale podle mého si tě nezaslouží máš na lepší a ty si moc překrásná škoda že mi je jen 18
    let je to moc velká škoda že sme se nepotkali dřív na tvým místě bych si to rozmyslel tak zatím ale chci se zeptat dopisem jaký máš telefoní číslo
    moc o to stojím tak ahoj

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *