Soutěž o provokativní výpověď Leny Dunham

Soutěž byla ukončena. Správná odpověď: b) 23. 

Výherkyněmi se staly: Dáša L., Simona J. a Alena K.. Gratulujeme! 

Všem soutěžícím děkujeme za účast. 

Otevřená, šokující, neuvěřitelná, ale pravdivá. Taková je knížka Leny Dunham – Holka, a ne ledajaká (Not That Kind Of a Girl).

Debut z pera režisérky, scénáristky, producentky, herečky, ale hlavně hvězdy HBO seriálu Girls přichází, aby zanechal všechny čtenáře s otevřenou pusou. Za svoji práci byla nominovaná na několik cen EMMY a získala dva Zlaté glóby. Teď však přichází jako spisovatelka, která odhaluje své nejhlubší nitro, jak fyzické, tak i psychické. Její styl je přímý, ostrý, vtipný a sarkastický.

S humorem sobě vlastním se zpovídá z těch nejtrapnějších i nejdůležitějších okamžiků svého života. Silné scény, které nikoho nenechají chladným; zážitky, které by člověk neprozradil ani nejlepšímu příteli Lena Dunham otevřeně a sebekriticky nabízí na zlatém podnose.

Vztahy, sex, drogy, rodina, problémy, úspěch, váha, vzlety a pády, takový je život Leny Dunham a ona z něho čerpá to nejlepší pro své umělecké aktivity i pro knihu Holka, a ne ledajaká.

VYHRAJ S FRENDKA.CZ JEDNU ZE TŘÍ KNIH!

Jak se můžeš stát výhercem? Registruj se na webu k odběru novinek (V případě, že již jste registrováni, není potřeba se registrovat znovu.) a správně odpověz na soutěžní otázku:

obalka_holka a ne ledajakaV kolika zemích světa kniha v roce 2015 vyšla? 
a) 20
b) 23

Nápovědu hledej v zde.

Svou odpověď zašli na soutez@netwebs.cz.

Soutěž probíhá od 6. do 12. 5. 2015.

Pravidla soutěže. Výhra bude třem výhercům zaslána poštou.

Výherci se stanou 100., 200. a 300. správně odpovídající soutěžící.

Sponzorem soutěže je nakladatelství NOXI.

Mohlo by se vám líbit...

2 komentářů

 1. Ladislava Stefanovská napsal:

  Dobrý den, nejde mě odeslat odpověď na soutěžní otázku, přesně jsem udala adresu a pořád mě to chodí zpátky jako nedoručitelné. Děkuji za odpověď. Laďka Stefanovská

  • redakce napsal:

   Dobrý den,
   omlouváme se, šlo o technický výpadek. Vše je již v pořádku a soutěž pokračuje dál. Budeme rádi, když se do soutěže zapojíte. :-)
   Redakce Frendka.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *