Správný čas na zdravou svačinku. Zapoj se do soutěže o tyčinky fit

Na jaro jsme se všichni dlouho těšili. Místo výletů, aktivního sportování a dobrodružství s přáteli jsme se však ocitli v nedobrovolné domácí izolaci. I když se někteří z nás snaží, s pohybem a pravidelným sportováním to není moc růžové. Pokud nechceš karanténu ukončit s větší konfekční velikostí, je čas na pořádný režim. Věnujte každý den aspoň půl hodinky cvičení. Nemůžeš sice vyrazit do posilovny nebo na hromadné lekce s kamarádkami, ale možností je spoustu. Ke slovu se hlásí domácí rotoped a mnoho cvičebních programů najdeš také online. 

Důležitá je i vyvážená strava. Zapomeň na kompenzaci stresu čokoládou nebo zmrzlinou! Místo toho sáhni po zdravé svačince, třeba tyčince Fit fruit. Podpoříš nejen zdravý životní styl, ale i českou společnost ÚSOVSKO FOOD Klopina, která značku Fit na náš trh přináší. 

fit tycinky_soutez

Tyčinka Fit fruit v pěti různých ovocných příchutích je bohatým zdrojem vlákniny, která příznivě působí na náš trávicí systém a zprostředkovaně také na imunitu. Obsahuje důležité vitamíny a minerály, minimální množství cukru a je zcela bez palmového oleje. Splňuje i kritéria veganské výživy. Nabije vás postupně se uvolňující energií, díky které zvládnete náročný kolotoč všech povinností. tyinky fit fruit

Zatoč s monotónním domácím pobytem a zahraj si o výběr oblíbených tyčinek Fit. Podaří se ti najít správnou odpověď na soutěžní otázku? 

V jakých příchutích se vyrábí tyčinka Fit fruit?
a) višeň, meruňka, limeta, lesní ovoce, brusinka
b) jablko, hruška, švestka, meruňka, černý rybíz
c) ananas, černý rybíz, jahoda, malina, jablko

Nápovědu a další informace naleznete na: www.tycinkafit.cz.

Svou odpověď zašli na soutez@netwebs.cz.

Soutěž probíhá od 10. do 16. 4. 2020.

Výherci se stanou 50., 100. a 150. správně odpovídající soutěžící.  Výherci budou informováni e-mailem. Výhra bude po dohodě předána osobně, nebo zaslána poštou. logo_usovskofood_fit

Pravidla soutěže.

Sponzorem soutěže je ÚSOVSKO FOOD s.r.o.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *