Stahovací prádlo, aneb jak mít dokonalé křivky

Nápadné, ale vysoce účinné – tak by se dalo v pár slovech charakterizovat stahovací a tvarující spodní prádlo, s nímž si můžete upravit své problémové partie. Zmenšete si velikost svého oblečení, zvyšte si sebevědomí a zároveň si vykouzlete postavu, po níž dlouho toužíte. Pokud vám ve skříni visí oblíbené šaty, které jsou vám těsné, a do kalhot, v nichž jste chodila na podzim, se tak tak vlezete, je načase si objednat kvalitní stahovací prádlo. V dnešním článku se podíváme, proč je u mnoha žen tak oblíbené.


Stahovací prádlo zpevní váš zadeček

Zpevnit bříško, zadeček, stehna a docílit dokonalých křivek? Se stahovacím a tvarujícím spodním prádlem to není nic nemožného. Nepěkné faldy, které se vám rýsovaly na upnuté košili na zádech a po bocích, se během okamžiku stanou minulostí, aniž byste musela denně dřít v posilovně. Zvolíte-li správnou velikost, materiál a typ, můžete si zkorigovat svou postavu.

Pokud se obáváte, že vás bude stahovací prádlo tlačit, nebo omezovat při pohybu, nepropadejte panice. Kvalitní stahovací prádlo je uzpůsobeno i delšímu nošení, a tak v něm vydržíte klidně celý den v práci, na večírku či při jiné příležitosti. Prádlo si můžete dát pod své oblíbené šaty či jiný typ oblečení, který obepíná vaše křivky.

Typy stahovacího prádla

Podle toho, jaké partie svého tělo chcete stahovat, si budete vybírat prádlo. Některé ženy potřebují zpevnit pouze zadeček, jiné celé tělo. Na trhu jsou k dostání stahovací kalhotky, bermudy, ale také body, které se hodí pod pouzdrové šaty. Potřebujete-li zpevnit nevzhledné špíčky na svém břichu, investujte do stahovacího pásu, díky němuž můžete mít ploché břicho i v upnutém tričku. Nabídka stahovacího prádla je pestrá a díky speciálním střihům a tvarováním bude vaše postava opět půvabná a vy získáte ztracené sebevědomí.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *