Super tipy na dárek pro kámošku

Znáš to – kamarádka slaví narozeniny a ty bys jí ráda udělala radost něčím skvělým, ale ne a ne vymyslet ten pravý dárek. Třeba ti pomůžou naše tipy na dárky, které kamarádce určitě udělají radost. Daruj zážitek, na který kámoška nikdy nezapomene!

Zkrášlující a wellness zážitky

Masáže, koupele, voňavé zábaly a úžasná relaxace. Dopřej kamarádce beautyday a věnuj jí poukaz na wellness. Vybírat můžeš z mnoha variant. Darovat můžeš nejrůznější masáže, třeba oblíbenou čokoládovou nebo tradiční thajskou, kterou provádí profesionální masérka přímo z Thajska. Kámoška určitě ocení i masáž pro dva, bude s sebou moci vzít svého miláčka anebo vyrazíte spolu a užijete si přitom spoustu zábavy.

Dárek, na který se nezapomíná

Bude mít kámoška oslavu osmnáctin? Tak to chce něco opravdu pořádného. Složte se s partou na dárek k 18, který kámošce vyrazí dech. Co takhle vyhlídkový let balonem nebo adrenalinový seskok padákem? Jestli si nejsi jistá tím, co by se kámošce líbilo nejvíc, pořiď univerzální poukaz na zážitky z nabídky zážitkové agentury. S takovým poukazem si bude moci oslavenkyně vybrat zážitek podle svého. Elegantní řešení, no ne?

Jak to vlastně funguje

Zážitek, který kámošce vybereš, můžeš objednat sama na webových stránkách zážitkové agentury anebo využít zákaznickou telefonní linku, kde ti s objednávkou rádi pomůžou. Poukaz na zážitek dostaneš v cool dárkovém balení, jehož součástí bude i dopis s věnováním. Uvidíš, že tohle kamarádku určitě dostane.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *