Tip na dárek: fotoknihu vyrobíš i online

Hledáš tip na zajímavý dárek pro maminku nebo pro babičky? Anebo pro partnera? Všem se bude líbit originální fotokniha nebo kalendář s tvými fotkami. Poradíme ti, kde takové věci získat.

Budete mít výročí? Co vyměnit klasiku v podobě večeře za originální fotoknihu se svými smyslnými fotkami? Navlíkni na sebe pěkné oblečení, pozvi kámošku a nafoťte spolu zajímavé fotečky. Zaručeně se u toho pobavíte. Pro babičku nebo pro maminku samozřejmě vyber nějaké střídmější fotky – z letní dovolené, zimní lyžovačky a neboj se sáhnout ani po fotkách z dětství.

fotokniha_piklioVsaď na dobrou aplikaci

Fotky už máš vybrané? Tak ještě to ostatní. Nejjednodušší je najít si nějakého online prodejce, který nabízí výrobu online. Je to pohodlné a navíc často levnější.  Můžeme ti doporučit Piklio.cz. Jako nově registrovaný zákazník si můžeš totiž vyzvednout bonus ve výši 200 korun – a to jsou dobré ušetřené peníze, nemyslíš?

Jsi kreativní? Vymysli příběh!

Na Piklio.cz stačí v aplikaci na tvorbu fotoknihy vybrat formát a styl. Nemůžeš si sice vytvořit vlastní, ale z desítek předpřipravených barevných návrhů si určit vybereš. Kromě toho si každou fotku můžeš opatřit svým popiskem – vtipným textem, a pokud jsi kreativní, můžeš vymyslet rovnou celý příběh. To všechno probíhá online – není potřeba nic stahovat ani instalovat.

Celá aplikace je velice přátelská a dokážeš i ovládat, i když si jindy s počítači a technologiemi zrovna netykáš.

Buď originální a pošli fotopřáníčka

Ke svému dárku můžeš místo klasického blahopřání přiložit jedinečné fotopřání. Vyfoť nějakou vtipnou fotku a vymysli poutavý text – co třeba básničku? A fotopřáníčko máš na světě – fotku nahraješ v aplikaci a stejně tak jednoduše tam přidáš text.

Nemusíš tak tvořit jenom přáníčka, ale také pozvánky (na narozeninovou párty nebo na sestřinu svatbu), nebo i oznámení o narození tvého malého sourozence. Příbuzné tím ohromíš…

Mohlo by se vám líbit...

1 komentář

  1. Monik_m napsal:

    Souhlas, od PIKLIA mám několik fotoknih a jsou úžasné. Zejména rodiče měli obrovskou radost z fotoknihy k jejich výročí svatby.:-)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *