Tip na super dárek pro kluka

Tvůj kluk, táta, brácha a blížící se Vánoce, co jim darovat? Můžeš jim samozřejmě dát něco, co si postaví na stůl, pověsí na zeď, nebo třeba co si složí. Ale pokud jim chceš dát něco, co je zahřeje (nejen u srdce:-)), daruj jim bundu.

A neboj se. Ani top kvalitní bundy nemusí stát všechny tvé uspořené peníze. Pořídit stylovou bundu, která se bude líbit, zvládneš za pár stovek.

stylove-panske-bundy-jpg

Jak vlastně vybrat pánskou bundu? Čti dál, poradíme. :-)

Není pánská bunda jako pánská bunda, proto si dobře ujasni, jakou chceš koupit. Nejprve si musíš uvědomit, jestli sháníš jarní, podzimní, nebo zimní bundu. Projeď si v duchu jejich šatník a najdi tu nejstarší a nejhorší bundu. Právě tu je načase vyměnit za novou.

Jarní bundy

Pánské jarní bundy se stejně jako ty dámské prodávají v živějších barvách, většinou nemívají podšívku a bývají střiženy do pasu. Bývají z lehčích materiálů jako bavlna, polyester, či nylon.

Podzimní bundy

Podzimní bundy buďto podšívku nemají, nebo ji mají lehkou. Jsou velmi podobné těm jarním a vyrobeny jsou ve většině případů ze stejných materiálů, bavlna, polyester, nylon a polyamid. Skvělé pánské podzimní bundy jsou ty kožené. Koženou bundu navíc pánové mohou nosit i v zimě, nejsou totiž tolik zimomřiví jako my holky. Prostě si pod bundu oblečou svetr nebo mikinu a je jim teplo.

Že nemáš ráda výrobky ze zvířat? Nevadí, pořiď bundu z eko kůže. Je to náhražka pravé kůže vyráběná ze syntetických materiálů. Navíc je syntetická kůže k nerozeznání od té pravé a je o hodně levnější.

Zimní bundy

Pánské zimní bundy bývají většinou v tmavějších barvách. Šijí se v krátkém i delším provedení s kapucí nebo bez. Super je, když jde kapuce od bundy oddělit. Pro mladší jsou vhodnější bundy kratší a pro starší naopak delší. U výběru zimní bundy si dej velký pozor, z jakého je materiálu. Často bývají z peří a na to má mnoho lidí alergii.

Proč koupit bundu jako dárek?

Argumentů je hned několik. Nikdo mu takový dárek nedá, zahřeješ ho a navíc vybereš tu bundu, která se ti bude líbit a to se vyplatí, ne? Tak kdo letos od tebe dostane bundu?

Mohlo by se vám líbit...

2 komentářů

  1. Jana napsal:

    Jj. Bunda je dobrej praktickej napad.

  2. Adele napsal:

    dobry napad muj bracha ma jednu bundu uz asitri roky a hrone mu smrdi a nema na ni knoflik. reknu nasim at mu k vanocum daj novou at mi nedela ostudu :-)))))

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *