Tipy na vánoční přání

Štědrý den a vůbec celé Vánoce jsou příliš krátké na to, abychom je mohli trávit se všemi známými a kamarády. Proto se sluší napsat jim alespoň nějaké přání. Jenže jaké? Taky si s tím nevíš rady? Klid! Frendka hledala a vybrala pro tebe pár tipů. Stačí si vybrat, naklovat je do telefonu a hotovo. :-)

Pro ty, kdo Vánoce moc nemusí

Už jsou zase po roce, ty pitomé vánoce. Plno práce, všude žrádlo, přibyde nám nové sádlo.

vanocni prani
Pro vtipálky

Urazil se na mně kapr, že ho vážně neberem, nejvíce se ho však dotklo, že ho večer sežerem. Tvářil se moc potměšile, když mne viděl s paličkou, ukazoval na mně z vany, sprostá gesta ploutvičkou.Vyhrožoval sebevraždou, prý vypustí si vanu, nechce župan ze strouhanky, nesnese tu hanu. I vyhověli jsme mu přece, v obýváku bazének, ať si s námi oslavuje, i náš rybí kretének.

Vím, že se ti těžko budou číst tyto řádky, věř, že i mně se to těžko píše, ale někdo ti to musí napsat! Ježíšek neexistuje!

 

Klasika

Letí Ježíšek s nadílkou, při tom vrtí prdýlkou, letí, letí přímo k vám, žízeň prý má jako trám, pokud čekáš nadílku, nech za oknem lahvinku. Štěstí, zdraví, pohodu a o 100% lepší příští rok ve všech směrech přeje…

Pro zamilované

Štědrý večer už se blíží a mě stesk po tobě u srdíčka tíží. Jeden dárek pod stromečkem bych si přála jen a tím by se mi splnil můj nejkrásnější sen. I Ježíškovi už jsem dopis psala, že jen tebe bych si přála. Až začnou na Štědrý den padat sněhové vločky z nebe, vzpomeň si na nás a na to, že miluji jen tebe. Zvedni hlavu směrem k nebi a každá vločka co ti spadne na tvář, je ode mě políbení.

K Vánocům ti přeji za 1. Aby se ti splnila i ta nejtajnější přání a za 2. Abych byla přímou součástí bodu číslo 1.! Hezké Vánoce miláčku.

Pro divošky

Jestliže tě něco nutká, pak to spraví soulož prudká. Soulož celé Vánoce, vyhnou se ti nemoce. Přeji ti v novém roku – hodně síly do rozkroku.

  • Jaké přání letos pošleš ty? Pochlub se v diskuzi a hlavně šťastné a veselé!

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *