Trend jménem peříčkové náušnice

Pokud si chceš podle nejnovějších trendů vybírat také náušnice, neboj se nosit peříčkové náušnice, které jsou v kurzu již od roku 2011. Módní peříčkové náušnice, které ti pomůžou vyniknout v davu, letí i tuto sezonu.

Peříčkové náušnice jsou lehké, dají se skvěle zkombinovat takřka s jakýmkoliv oblečením, podtrhují ženskost a navíc se dají koupit takřka za pakatel. Takový pár peříčkových náušnic seženeš totiž už za dvacet korun.

Na výrobu těchto originálních náušnic jsou použita peříčka v přírodních tónech – in jsou třeba náušnice z pavích per. Peříčkové náušnice však seženeš taky v dalších odstínech, a to třeba v modré, růžové, červené, zelenomodré nebo fialové.

Do peříčkových náušnic, které dokážou skvěle ozvláštnit celkový look, je horlivě zapálena i řada hollywoodských hvězd. Peříčkové náušnice miluje například Hilary Duff, Drew Berrymore nebo Gwyneth Paltrow.

Peří však není momentálně velkým trendem pouze na náušnicích. In je totiž peří zapletené ve vlasech, pírka jsou taky součástí broží, kabelek i čelenek do vlasů. Pro zajímavost, součástí módních kolekcí některých světových návrhářů jsou kromě peří i ptačí motivy, a to třeba na sukních, šatech nebo halenkách.

Alen

Zdroj: Perickovenausnice.cz

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *